Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudna vki vmi ötletet egy...

Tudna vki vmi ötletet egy elhagyott kiscica etetésére?

Figyelt kérdés

Egy idegen macska két sárga kiscicát hagyott egy melléképületünkben, és felteszem nem nagyon jött utána értük, mert már kezdenek kiszáradni a kicsik. :S

Viszont nem tudom még őket megetetni tálkából mert ahhoz még picik, ki van nyílva a szemük meg kis erősek, és tudnak járni is sőt szinte szaladni, nem tudom hány hetesek lehetnek, de megszakad a szívem annyira nyávognak ott... :(

Nem tudom végignézni h éhen haljanak. Vki segítsen ötletelni mit tegyek :S


2012. máj. 30. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
fecskendővel vagy szemcseppentővel adj nekik cukros joghurtot.
2012. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárból tudsz szerezni pipettát vagy fecskendőt (tű nélkül persze) pár forintért. Ha nincs pénzed macskatápra, akkor jó a tej vagy mézes tej is, 3-4 óránként kéne adni. De elég sokáig elég a macskatáp-por (vitaminos), ha tudsz, vegyél nekik állatpatikában vagy állatorvosnál. Pár hétig macera lesz, de utána esznek majd önállóan és nem fogod megbánni, ha megmented az életüket! Az is ilyen kiscicákból lesznek a leghűségesebb, legragaszkodóbb macskák, imádni fognak téged. (És minden macskabarát ember is:))


De biztos SÁRGÁK a kiscicák?

2012. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem az az eredeti vörös, inkább sárgás színűek.

Köszönöm a segítséget!

2012. jún. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!