Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért nem ajánlhatom fel a...

Miért nem ajánlhatom fel a testem halálom után állatkerti vadállatok etetésére?

Figyelt kérdés
Esetleg van valamilyen törvény ami ezt keresztülhúzhatja/megtíltja?
2012. márc. 29. 01:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A helyesbítés: halálom utáni
2012. márc. 29. 01:50
 2/14 anonim válasza:
77%
Nem akarod, hogy kárba vesszenek a szerveid, és inkább az állatoknak ajánlod fel ebédként, mint hogy ember kapja meg esetleg? Vagy ez egy vágyad, hogy téged állatok faljanak fel?
2012. márc. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem okvetlenül jó ötlet rászoktatni őket az emberhúsra...
2012. márc. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg még a hamvaidat sem lehet szétszórni, legalábbis a magyar jogszabályok szerint. Felajánlani mindent lehet, de arra viszont van jogszabály, hogy az állatkert (de más se) nem etethet emberi származékkal. Egyetlen módot látok arra, hogy a kívánságod teljesüljön, ha te mászol be önként valamelyik vadállat ketrecébe!
2012. márc. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel, úgysem tudod ellenörízni, hogy betartják-e.
2012. márc. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, én is ezeket akartam írni.


Szerintem hiába akarnád felajánlani, nem fogadnák/fogadhatnák el.

Egyrészt mert ki fog téged feldarabolni? Másrészt melyik állatkerti dolgozónak lenne kedve a te darabkáidat kézbe venni és az állatok elé dobni? Továbbá nem biztos, hogy jó ötlet lenne emberhússal etetni azokat az állatokat.

Ezen felül pedig, hogy nézne az ki, ha esetleg ott maradna pár darabka, és amikor apa elmegy az állatkertbe a gyerekekkel azt látnák, hogy itt egy kéz, ott egy láb... ?


De engem őszintén érdekelne, miért szeretnéd ezt. Tényleg, minden hátsó szándék nélkül, komolyan kíváncsi vagyok rá, milyen indíttatásból szeretnél így cselekedni.

2012. márc. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az anyósát akarja felajánlani,csak még élve.
2012. márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A tested veszélyes hulladéknak számít, megfelelő -törvény által megengedett- módokon lehet kezelni. Ebbne nem tartozik bele az állati élélemként történő felhasználás.

Ezenfelül vadálatoknak SOHA nem mutatjuk meg, hogy az ember ehető, bőven elég, ha saját megfontolásból próbálkoznak néha!

2012. márc. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az állatok nem szeretik az emberhúst, túl édes az nekik
2012. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
eddig ez a legostobább kérdés,amit olvastam
2012. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!