Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kincs valami jó ötletet,...

Norbi5 kérdése:

Kincs valami jó ötletet, hogyan szelidítsem meg a macsekomat? Mert nem szeret.

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Te adsz neki enni? Ha esetleg nem, akkor ezentúl adj te. És játssz vele meg beszélj hozzá. Ha lustálkodik, simogasd. Előbb utóbb tuti elkezd ragaszkodni hozzád, csak türelmesnek kell lenni.

Költöztél mostanában vagy van másik macskád is? Engem a macskám egy évig utált, amikor elköltöztünk másik helyre, nagyon sértődékeny állatok:)

2012. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem szeret?

Mit csinál, vagy épp mit nem csinál?

2012. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te etesd, és simogatás közben mond neki, hogy szeretlek macsek. Mivel mindent megértenek, a hangulatváltozást azonnal lereagálják.
2012. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy nem szeret?Foglalkozz vele minél többet,adj neki kaját.A macskákat a gyomrukon keresztül lehet megszelidíteni :)
2012. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindig babusgatom, én etetem én takarítom az almát én fürdetem, én nyomom le a torkán a féregtelenítőt és visszajön minden törődés :D csak az én oldalamon alszik éjszaka bár barátomhoz is mindig odamegy dorombolva azért látszik hogy velem sokkal jobban össze van kötve :)
2012. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a macsekkal!
2012. aug. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!