Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik? Mit csinálhatnék?

Vicuska87 kérdése:

Nem eszik? Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves perzsa cicám. Royal Canin fajtatáppal etetek, de amióta egésznap előtte van a táp, alutasakost nem hajlandó enni. Se schesirt, se felixet, se nyershúst, se főtt csirkemellet. Semmit. Hogy lehetne rászokatni, hogy úgy egyen mint egy normális macska? A száraz kint van, és reggel eszik, mondjuk 50 g alutasakost.

2012. máj. 31. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Megcsömörlött a sok kajától.

Talán csinálj olyan környezetet neki hogy ne zabáljon egésznap de sokat mozogjon, mert egy macska környezete az hogy akár napokig sem fog semmit, és sokat kell mozognia. Adjál 1x egy nap neki enni, legyen vize és sokat tudjon mozogni, majd enni fog. Ìgy legalább nem fog 2 éven belül elpusztulni.

2012. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért van egész nap előtte a táp?
2012. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nyershusit szerintem ne is adj neki, nem túl egészséges a cicáknak
2012. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 éves, és 4,5 kg, nem hinném hogy el lenne hízva.

Azért van előtte az egész nap a táp, mert jövő héten, jön egy 5 és fél hónapos exotic cicus, és hát utána nem nagyon működik a kimérős kajálás. Nem állhatok egész nap közöttük.

2012. máj. 31. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:

eppen ezert ne legyen elotte a kaja. odaadot es 10 perc mulva elveszed. kovetkezo kaja vacsorakor.

akkor majd fog enni.

2012. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg :)Nincs ezzel semmi probléma.Az én perzsáim elött szintén ott van egész nap a száraztáp,de nem kapnak naponta húst vagy konzervet.Hetente 2-3x van hús.

Mivel az RC egy jó minőségű táp így nem is kellene mellé semmi.Illetve a macskák is változnak,van aki imádja a húst és követeli aztán hirtelen nem kell neki.

A nyers hús pedig nem ártalmas,sőt..a legjobb amit egy cica kaphat.

2012. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Sokszor leírtam már,hogy a macska nem kutya aki naponta 2x kap kaját!A macska sokszor eszik keveset és tud mértéket tartani.
2012. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.A tesóm cicája prémium tápot kap(nem tudom milyet)és ő is csak 50 alutasakost eszik.
2012. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.50 g-ot akartam írni :)
2012. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!