Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nagyon aranyos kis...

Van egy nagyon aranyos kis macskám, már elég régóta velünk él. Az a gond vele, h. mindíg bepiszkít, persze mindíg ugyanarra a helyre. A macska alom pedig naponta több alkalommal is cserélve van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Aranyos,tündéri kis jószág csak nincs olyan nap,h.ne kelljen utána takarítani.A barátom legszívesebben megszabsadulna tőle.Nekem nincs szívem kidobni az utcára!Kinek tudnám legalább oda adni v.eladni?

2012. máj. 31. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig ugyanarra a helyre piszkít akkor ott bizony érzi a szagot ergo nincs maximálisan feltakarítva.Ecettel kell feltakarítani és rakd oda az alomtálat is.

Én is naponta takarítok az állataim után,de ki nem?Nem akarok ítélkezni,de az első problémánál megválnál tőle?Utcára pedig soha nem rakunk ki állatot.

2012. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz,de rendszerességgel csinálja mindíg,pedíg normálisan fel van utána takarítva állandó jelleggel.A párom van ellene,én azt mondom,Ő nemtehet róla.Minden áldott nap fel van takarítva normálisan utána,mégis...Miért???
2012. máj. 31. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Rakjátok át a macskaalmot,lehetőleg oda,ahova mindig bepiszkít.Valószínűleg nem tetszik neki az a hely,ahol az alom van.
2012. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antispecista ***** válasza:
Hat az utcara meg jo, hogy nem! Egy haziallat feleloseggel jar! A neten talalsz millio tippet, de egy allatorvost is megkerdezhetsz. Ha meg minden kotel szakad adj fel hirdetest. De ne eladd! Nem egy targyrol van szo! Talalj olyat, aki orokbe fogadja es gyozodj meg rola, hogy megbizhato, allatszereto ember! Amugy a problemad nem egyedi es megoldhatatlan.
2012. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt és van is ilyen gond.Ha haragszik rám a cicám akkor a cipőmbe kakil/pisil mikor melyik vagy az alomtál elé,vagy egy fekvőkébe,de eddig soha nem fordult meg a fejemben,hogy utcára rakjam vagy új gazdit keressek neki.Én így szeretem és élete végéig marad,ha megharagszik rám akkor takarítok és kész.
2012. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!