Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám harcol a saját...

A macskám harcol a saját farkával, sokszor le is fújja, normális ez?

Figyelt kérdés
Fiatal, 3 év körüli cica. Eleinte vicces volt,ahogy körbe-körbe forog és kergeti a farkát, most viszont már hangosan morog, hisztériázik és lefújja a farkát, ha elkapja, akkor mérges. Vigyem el orvoshoz, vagy majd abbahagyja?
2012. jún. 1. 07:01
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Harcos tipus,ez a vadság egyik alapvető jele.Nekem egy német dogom csinálta ugyan ezt,ő véresre is harapdálta a lábát,különösen,ha evett.Erősen táplálékvédő volt.Sajnos el kellett altatni,mert felnőtt korában,már ránk is morgott,támadott.Hogy ez a macskáknál,mennyire veszélyes azt nem tudom,én mindenesetre nem tűrök olyan állatot,amelyik saját magát jelöli ki "falkavezérnek"!

2012. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudod, a miénk is ezt csinálja,nekünk azt a morbid módszert ajánlották, hogy állatorvossal vágassuk le a farkát,de mi ezt nem tettük meg.Egyszerűen csak próbáld meg leszoktatni róla azzal, hogy ha ezt csinálja megbünteted(mondjuk pöcköld meg az orrát egyszer-kétszer, vagy szorítsd meg a farkát majd húzd meg, hogy tudja az hozzá tartozik)nekünk bevált.

(-:

2012. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsonak igaza van, ra kell vezetni valahogy, hogy az hozza tartozik :) fogdosd sokat azt ugyis utaljak, ra fog jonni, hogy az is o :D
2012. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!