Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit illik es mit nem illik...

Mit illik es mit nem illik megkerdezni egy tenyesztotol, mikor erdeklodok nala?

Figyelt kérdés
pl az arat?!
2012. jún. 3. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen az árról is beszélni kell, de ne azzal kezdj pl helló, szeretnék egy kutyust, ilyen-olyat, mennyibe kerül?

Mond el neki, hogy mi a viszonyod a kutyákkal, hogy találtál rá a fajtára(ezeket elég tömören, nem kell kisesszét írni) kérd ki a véleményét, hogy amiket tudnál biztosítani a kutyusnak, azok megfelelnének e az ebnek. Aztán mond el az elképzelésedet, csak hobbi vagy kiállítanád is, esetleg dolgoznál vele, szín, neme és hogy kiváncsi vagy az árára is.

Ekkorra a tenyésztő látja, hogy valóban érdeklődsz, és fog válaszolni a kérdésedre is.

2012. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha meg az se biztos h tole szeretnem megvenni a kedvencemet, akkor is irjak bele ilyenket? hisz ha debrecenben vannak helyileg oda tuti nem fogok elutazni...
2012. jún. 3. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindent kérdezz meg, amit csak akarsz!!!

Pont annyiért adja a kicsiket, hogy kutya kötelessége mindenre kimerítő választ adni. Ha nem teszi, azt ahhoz tudnám hasonlítani

(tudom, rossz példa) mint ha bemennél egy media marktba venni egy tévét, és nem lenne rajta semmi féle infó.

Vagy mondjuk vennél egy amerikai cukor mókust, kérdeznéd az eladót, hogy hogy kell tartani, és nem válaszolna.


Mindent kérdezz meg, ha valami nem tetszik neki, húzza a -akárhova- a kutyáit. Nem egy istenről beszélünk, a tenyésztő is ugyanolyan büdöset szarik, mint te, szóval ha az ár érdekel, akkor azt is kérdezd meg.

Néma gyereknek anyja se érti a szavát.

2012. jún. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindent megkérdezhetsz.DE:mivel már általános iskolába megtanuljuk a fogalmazást itt is hasznosítani kell a tanultakat.(bekezdés-tárgyalás-befejezés.

A lényeg,hogy írd meg a magadról fontos dolgokat,hogy tartanád az állato,milyen célra vásárolnád(kedvenc,tenyész,kiállítás)Az utolsó legyen az ár.

Gondolom megvan,hogy milyen állatot keresel így nem értem,hogy több tenyésztőt is megkeresel,ne az ár legyen a döntő!

Én pl olyanokra,hogy:Hello,mennyibe kerül a cica/kutya? na ilyenekre nem is válaszolok.

2012. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen megvan milyen allatot keresek, es csak ket tenyesztonel lattam azt a szint, ami nekem tetszik! ezt a ket tenyesztot kerestem meg, az egyikojuk nagyon szimpatikus volt, a masik meg csak felszavakra meltatott... sajnos nekem nicsenek szazezreim, se autom, ugyhogy nagyon szamit az h hova kene elmennem az allatert, es h mennyibe kerul! de ha a tenyesztoknek mar konyorogni kell, h hadd vehessem meg az allatot 80ezeret, akkor inkabb megyek szaporitohoz, nem banom ha nem fajtatiszta lesz, csak az a szinu, amit en szeretnek! :)
2012. jún. 5. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!