Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámmal?

Mi lehet a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy cicám. 3 nappal ezelőtt láttam utóljára. :( Vittem neki a kedvenc kajáját, amiből kivett egy darabot, és azonnal ki is ejtette a szájából, és hangosan nyávogott egyet, mintha fájt volna neki. Úgy gondoltam, biztos fáj a foga, és nem akartam, hogy ez így maradjon. Vinni akartam az állatorvoshoz, de mikor fel akartam venni, elszaladt, és nem értem utól. Azóta nem is találom, pedig van egy külön fütyülésem, amire mindig előjött, valamint eddig ha el is mászkált, maximum 1 nap volt, amíg nem láttam. Már 6 éve ő az én cicám, és imádom, és rettenetesen aggódok érte. Már minden szomszédot végigkérdeztem, nem látta-e, de senki nem tud róla semmit. Bele lehet halni pár nap alatt a fogfájásba? Mi lehet vele? Már teljesen kikészülök ebben a tehetetlenségben. Volt már valaki hasonló helyzetben? Annyira hiányzik, és úgy félek, hogy nem láthatom többé. :'(

2012. jún. 5. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nőstény, kandúr?

Fogfájásba nem hiszem, hogy belehalna, csak ugye sajnos nem tudni mi baja lehetett.

Próbáld még keresni, vagy plakátolni.

2012. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nőstény macska. A plakátoláson már gondolkodtam, de az egész családom hülyének tart miatta, hogy egy kis faluban minek plakátokat kitenni. Ha nem lesz más választásom, akkor rakok ki plakátot, hátha valaki látta esetleg. Soha nem csinált még ilyet. Hatalmas udvarunk van, és nem sűrűn hagyta el eddig. Nem tudom hol lehet, vagy mi lehet vele. :(
2012. jún. 5. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Hátha még visszamegy. Mondjuk jobban a kandúrok szoktak csavarogni.

Nekem is egy nőstény cicám van, aki ivartalanított és nem igazán megy messzebb a kert végétől, pedig egy út szélére dobott cicus volt.

De sajnos fordult már elő, hogy elütötte egy autó, vagy bármi más... :(

Bízzunk benne, hogy még visszamegy.

2012. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!