Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicámmal?

Mi történhetett a cicámmal?

Figyelt kérdés

Kicsit régebbi eset de gondolom valaki tudd egy tippet miért pusztult el..

Volt egy szép egészséges nőstény macskám. Egyszer 3-4 éves korában lefialt, 1 kiscicája született, kb 2-2,5 hétgi nemment messzire tőle, de utánna már eljárkált. 1x reggel kiengedtük és későn ért haza és csakis arra hogy erőssen sikított a kicsi.. Rá 1 hétre (nem láttam őt 1 hétig mivel táborban voltam) amikor felvettem bagyon fájt neki alul a hasa, nem is bírt felkelni, hívtuk az állatorvost aki csak másnap tudodt jönni de addigra már elpusztult... Nmetudom mi lehetett a baja, tök egészséges cica volt soha semmi baja sem volt.. És egyszer csak.... Azért írom ezt ide hátha jön valami tipp mibaja lehetett mert nagyon szívemen hordtam őt, első cicám volt.

P.s. Kiscicát sikeresen felneveltük :)


2012. máj. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha megfogtad a hasát és fájt neki az is lehet hogy rákos volt vagy valamit megevett ami gondot okozott neki az emésztésben és azért volt de rengeteg oka lehet
2012. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közben megint fialt és valami "elromlott / elszakadt , stb..." benne? Ismerősöméknek is ez volt, az erdőben fialt a macska, és meghat utána. :/
2012. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet de nem valószínű mert akkor 1-2 napon belül elpusztult volna
2012. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nemtudom mi történhetett vele, tiszta egészséges volt.. :(

Nemfialhatott le az erdőben mert miután azt az 1et lefialta megnézte őt az állatdoki és azt mondta h már több kölyök nincs benne és egészséges mint a makk :(

2012. máj. 30. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!