Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakivel hasonló eset? Miért...

Valakivel hasonló eset? Miért nem iszik?

Figyelt kérdés
Ismét én vagyok, akinek a cicáját hétfőn ivartalanították. Tegnap egész nap nem evett/ivott, egy kis szőlőcukros vizet nyomtunk a szájába fecskendővel, meg este kínáltuk neki a kefirt, miután az ujjunkról lenyalta nyalogatta a tálból is, de nem sokat. Ma reggel sem akart enni, a szájába nyomtam egy falat húst, utána csipegetett belőle, de nem sokat. Inni még mindig nem iszik magától, ma is fecskendővel nyomtuk be neki a vizet. Az evést még meg is érteném, de miért nem iszik? Már stabilan mozog, járkál. Valami baja van, vagy ez így szokott lenni? Segítsetek!
2011. ápr. 20. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel az állatorvost. Nem oké, hogy ennyire nem akar se inni se enni.

Az én kutyámat bélelzáródással műtötték csütörtökön, és pénteken már ivott, evett is volna csak azt nem szabadott.

2011. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most vagyunk túl mi is ezen tegnap vették ki a varratokat....


ha nem eszik ill iszik az lehet a fájdalom jele is....első két napon mondjuk nekünk is bágyadt volt meg ilyesmi..hívd fel a dokit baj nem lehet belőle...

2011. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Este rendelési időben felhívom a dokit, akkor biztosan elérem. Vagy lehet hogy beviszem.

Egyébként nőstény cicus, létezik, hogy ennyire megviselje az egész műtét? Mondjuk ő amúgy sem eszik sokat, de nagyon aggódom.

2011. ápr. 20. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyém még könnyezett is másnap:)
2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hát úgy néz ki rendbe jön, nem rég ivott magától, doki azt mondta ne ijedjek meg, ő nehezen lábadozós típus :)
2011. ápr. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!