Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 3éves lány cica és a...

Egy 3éves lány cica és a 2hónapos kan cica összeszoktatása?

Figyelt kérdés
Ma megpróbáltam sz összeszoktatást. Élőszőr a nagy macskát be vittem a kicsi szobájába és a kicsit meg a nagy cica szobájába. Másodszor bevittem a nagyot a kicsi macskához.A nagy elkezdett fújni,felállt a hátán szőr :/. Majd kivittem a nagyot és nyugtatgattam. A kicsi meg nem csinált semmi különöset játszott a játékával. Most hogyan tovább?
2012. jún. 6. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után meg fogják szokni egymást.Csak a nagy féltékeny a kicsire.Foglalkozz minél többet a naggyal,hogy lássa,őt sem hanyagolod az új jövevény miatt.
2012. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. jún. 6. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kandúr. A három éves kislánynak kell megtanítani - hisz már elég nagy -, hogy türelmesen, lassan közelítse meg a cicát és ne hangoskodjon. Ha ez sikerül, akkor a cica gond nélkül veszi majd az akadályokat. Ja, a cicával nem kell foglalkozni, kicsi kölyök még. Hagyni kell, hogy a saját módján közelítse a gyereket akkor, ha a gyerek már megtanulta a dolgokat.
2012. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!