Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam két kb.3 hónapos...

Találtam két kb.3 hónapos cicát. Egy bozótosban élnek, nagyon vadak, nem tudtam közel csalogatni magamhoz őket. Hogy tudnám őket rávenni, hogy ne féljenek tőlem?

Figyelt kérdés
Amikor a kutyámat sétáltattam keserves nyávogásra lettem figyelmes.Egy nagy bozótosban láttam két cicát de nyomban el is tüntek, gondolom a kutyától is féltek, igaz még ő is picike.Aztán visszamentem egyedül, vittem nekik vizet tálkába és párizsit, más nem volt itthon.Szerintetek megtalálják és fognak belőle enni/inni?Mert nem tudtam oda csalogatni őket a tálkához.:(
2009. júl. 2. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Biztosan megtalálják, nagyon éhesek lehetnek, és rettenetesen félhetnek. Szegénykéim... Ugye lemész majd még megnézni őket? Ugye?

Nem egyszer jártam már így én is, de addig sosem nyugodtam, amíg valahogy nem tudtam őket megfogni. Volt, amelyik nagyon keményen ellenállt, törölközőt dobtam rá, hogy meg tudjam fogni, aztán felvittem, és csak nyugtatgattam, simogattam, beszéltem hozzá... Három nap múlva már a kutyám fején ugrált... ;)

Szóval ne add fel, és ha tudsz, próbálj nekik gazdit találni! Sok sikert!

2009. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Párom mondta, hogy ha hazaér, azonnal megyünk és együt levadásszuk őket.Sztem nem mennek el onnan, mert ott van a törzshelyük.Hazahozzuk őket, egyiket lehet meg is tartjuk.:DCsak hát társasházban lakunk, nem tudom mit szólnak majd a szomszédok.Van már egy kutyusunk, de másnak nincs állata a házban.:SNem sokára azért kimegyek, megnézem őket, hogy ettek-e stb.

Köszi a választ!

2009. júl. 2. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Na megfogtad a cickat?
2009. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!