Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hát nem megható ez a történet?

Hát nem megható ez a történet?

Figyelt kérdés
Volt egy kiscicám, még az első macskám gyereke, készült róla sok kép. A neve: Cinnci. Nagyon szerettem őt már egy két éve elment. Még mindig gyászolom szegénykét. Barátságunk úgy kezdődőtt, hogy volt neki két tesója aból első napjaikban meghalt kettő, kettőt elvitek ( lehetett választanom 2 macsek között melyiket tartom meg) s tudtam hogy ő az. Egyedül voltunk s párperc múlva nagyon megszerettük egymást. Nem engedett bemenni a házba mert annyira megszeretett s jőtt utánam s még akkor kicsi volt s olyan cuki volt hogy csak na. Soha nem ment el nappal csajozni.Egyszer bemászott a locsolókannába s azt még le is fényképeztem. most ő a háttérképem. Elment ő szerintem meghalni hogy ne legyen nekem ekkora szomurúság. Nagyon hiányzik. Mingyárt síró görcsöt kapok ugyhogy többet nem írok.

2012. jún. 8. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
De igen, aranyos kis történet. Ne sírj, ez az élet rendje. Látod, elment, hogy ne okozzon neked akkora fájdalmat, hogy látod őt haldokolni. Törődj bele, csinálj neki egy virtuális sírhelyet, a www.petmenny.hu-n, gyújtsál neki minden nap egy gyertyát, és ne felejtsd el őt.
2012. jún. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 8. 07:00
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Az én 10 éves egérszürke kandúrom is elment meghalni...nem találtuk meg a testét sajnos :(. Pedig elfért volna a mogyoróbokor alatt a kutyák sírja mellett...(már 3 kutya nyugszik ott...)

2012. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én pont 10 éves vagyok kb. nyolc lehettem amikor elment.
2012. jún. 8. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

De édes😿itt van egy masik amit a tanar mesél nekünk:

Volt egy cica Mici

A ház ahol a gazdájával és kiscicáival lakott leégett,megmentette a kiscicákat,de az utolsó kiscicát nem tudta megmenteni és vele együtt bennégtek

Ez annyira cuki!különben ha van kedvemd privátba írni nekem vagy emailbe írj(bloom1234@freemail.hu)és én is mesélek történeteket cicáimról

2018. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok

Úgy olvastam egyszer azér halnak meg hogy megtudjuk mi a fájdalom,,de mindig velünk leszenk☺

2018. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!