Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első szobamacska? Mit hogyan?

Első szobamacska? Mit hogyan?

Figyelt kérdés
Nyár közepén hozok el egy kismacskát. Első szobacica. Egy macskát mennyi idős korától lehet ivartalanítani? Nőstény macska lesz. Erre a tápra gondoltam, hogy kapni fogja, vélemények róla: Acana Wild Prairie Cat? Fekhelyet vegyek neki, vagy úgyis az ágyban fog velem aludni?(Nem zavarna (: ). Egy alomtálca elég, vagy vegyek kettőt?(Azt olvastam, hogy egy macskának kettő kell) Lakásban lesz tartva a cicus.

2012. jún. 8. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szolókhoz annyival egészíteném ki hogy én vettem Furminátort innen:

[link]


Nekem az a kefe nem vált be alig tudtam vele szórt kiszedni pedig rövidszőrűek a cicáim .

Új kaparófát is innen vettem bár picit használt volt sokkal olcsóbb és ugyan úgy kaparják,fekszenek,játszanak rajta.

A kaja nagyon jó,de szerintem is jó kiegészítésnek egy kis hús is.Játéknak meg az enyémek imádják az ilyen pici csörgős egeret el tudnak vele játszani 1/2-1 óráig is:)

2012. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Robertho válasza:
100%

Szia. Én kezdő cica tartó vagyok (párom már rutinos :) ). Két hete vittuk haza első közös kis cicánkat Safranyeket. Mi szoba cicának akarjuk nevelni. Eddigi tapasztalataim:

- Alomtál, egy cicának egy elég, és az tényleg rendszersen (napota többször is) tisztítani kell

- Etetés, itatás: Nagoyn jó a gumirozott cicatál, tényleg nem tudja eltolni. Nekem van egy a tasakosnak és házikosztnak, van egy a száraznak, van egy a víznek, és amikor tejet kap, azt is külön kis edényben adom oda. Mi az elején elkezdtük vegyesen etetni tényleg kap minden gyártó termékéből és az asztalról is ételt hogy ne legyen finnyás a szívem :)))

- Fekhely: nekünk egy kis papírdoboz lett kibélelve egy puha pokróccal, nagyon megszerette, kell hogy az elején legyen egy saját helye, aminek van oldala, ott biztonságban érzi magát míg megszokja a helyét. Aztán úgyis oda fekszik ahova szeretne:))

- Játék: Az enyém nagyon szereti a fagyasztott borsót:))) Legalább annyira élvezi mint a piros lézer ceruzát:))) De kell papír és alu galacsin is, és az enyém nagyon szereti a madzagra felkötött puha dolgokat :))

- Életvitel: ezt nekem eddig senki nem mondta, de hidd el, ha az első cicád, meg fog lepni:))) Este 11 től hajnal 2-3 ig iszonyatosan éber, ugrál mindenen, játszik mindennel :)) de majd megszokod :)))


Sok boldog cicatartós pillanatot :)))

2012. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!