Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy a cicámat...

Létezik, hogy a cicámat megkedveli egy kaukázusi?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos cicám. 3 hete van nálam.Viszont van egy kaukázusi kan kutyám is , de ő kenelben. A cica már többször bement hozzá. A kutya nem bántja.(szerencsére) Reménykedhetek, hogy nem is fogja?Ugye egy macskát nehéz szemmel tartani :)
2009. júl. 2. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Lézezik bizony, főként ha lány a macska. Ellenben abból gond lehet ha a szeme láttára simogatod, babusgatod a macskát, féltékenységből simán kivégzi. Remélem nem állandó jelleggel van kennelben a kutya és ki is van engedve a kertbe vagy sétáltatva.
2009. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
persze a finom cicahúsi..
2009. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
úgy szereti, majd megeszi XDXDXDXD
2009. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21:11-es kíváncsi lennék honnan tudod, h finom a cica husi
2009. júl. 2. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
az én kutyám nem eszi meg anyám barátnőjének a cicáját, de az összes többit igen :D vannak kivételek, szerintem nem fogja bántani, össze kell őket szoktatni! de csak óvatosan, menni fog! Sok sikert! ;)
2009. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem bántotta, már nem is fogja. Az én kutyám együtt alszik a cicáimmal, viszont az összes többit (mármint az utcán lévőket) megkergetné. Ha hagynám :) De ha már egyszer elfogadta, szerintem nem lesz semmi gond.
2009. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Remélem így lesz :)

Köszönöm a válaszokat

2009. júl. 3. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van két Rottweiler-em,meg 2 macskám,a cicusok a kutyákon szoktak aludni,sőt még az sem lehetetlen hogy az egyik macska szerelmes a kutyába mert érdekesen nyávogva dörzsölődik a kutyához,mindig a nyomába van..:)
2009. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos :)
2009. júl. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!