Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicát szeretnék....

Perzsa cicát szeretnék. Tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy perzsa cicát, de kertesházban lakunk. Ilyenkor ki-be járós cica lesz, de nem szeretném, hogy elmenjen és összeszedjen valami betegséget a környéken lévő kóbor macskáktól. Lehet hogy nem is a perzsa lenne nekem való?

Van 2 kutyám, volt már pár macskánk régebben, de ők az udvaron voltak mindig.

Köszi a válaszokat!:)


2012. jún. 9. 13:59
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:

Hát a perzsa cica, nagyon kényes a szőrére. Ha már megveszel egy perzsát 60000-ért, akkor ne kint tartsd!

Kinti macskának, megfelel a házi cica! A fajta macskák bentre valók!

2012. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem leírni, hogy a házban szeretném tartani, csak akkor a hátsó kertbe is kimehetne. Aludni, enni, inni, meg a további szükségleteit a házba járna elvégezni.
2012. jún. 9. 14:07
 3/3 anonim válasza:
Nekem is perzsa cicám van de szerintem is tarcsd bent mert a szorere iszonyatosan kényes mindenap fesuld ha ki fog járni és neha bolhástalanicsd :))
2012. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!