Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni salukit?...

Hol tudok venni salukit? (perzsa agár) Tanácsokat és tapasztalatokat egyaránt szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

Régi álmom a perzsa agár, de sajnos nem tudok róla, hogy lenne Magyarországon tenyésztő.

Két kutyát szeretnék (elsősorban két szuka kutyát), mindenképp tenyésztőtől, törzskönyvvel.

Nincs velük semmi komoly tervem, az első tüzelés után ivartalanítva lennének.

Azért szeretnék kettőt, mert ha játszani, vagy futkorászni támad kedvük, akkor tudják tartani egymással a tempót. Vagy rosszul gondolom?

Bármilyen hozzászólást örömmel veszek.


2010. szept. 9. 14:50
 1/4 Norczy ***** válasza:
100%

szia!

www.saluki.hu

ez egy magyar tenyésztő honlapja.

2010. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő az egyetlen magyar tenyésztő és nincs is több! Én is tervezek saluki vásárlást, de én nem vennék Magyarországon. Nekem pl. ezek a kennelek szimpatikusak:

(dehát mindenkinek más az igénye)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Azért böngészd át őket! :)

2010. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

kutya.netboard.hu

itt van perzsa agár(saluki) topic, ott vannak a tartók, tenyésztő is, bármit kérdezhetsz.

2010. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem tudom, aktuális-e még, de a Aquemenida kennelnél most születtek kölykök. Bazi cukik. :D [link]

2013. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!