Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni, hogy egyen a...

Mit lehet tenni, hogy egyen a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy sziámi cicám, nagyon öreg már, 16 éves. Sajnos egy ideje már érezni rajta a kort, nagyon lefogyott, mostanában alig eszik, nem biztos a járása, meg egész nap csak teng - leng, vagy alszik. Nem rég elvittük állatorvoshoz, aki azt mondta, hogy sajnos kezdenek leállni a veséi. Kapott valami szurit, meg szerdán kap újra. Most a szuritól kicsit jobb a helyzet, enni továbbra is csak falatokat eszik, de legalább már iszik, és nem hányja ki. Tudom, hogy már sok mindent nem tudunk érte tenni, hiszen már nagyon öreg, de mégis, van valami amivel az étvágyát lehetne növelni? A szívem szakad meg szegényért :( Köszi előre is ...

2012. jún. 10. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen nehéz, de hidd el, jobb neki így. Én írtam a szintén sziámimról, akit el kellett altatni. Utolsó éjszaka végig virrasztottam mellette, már kómában volt. Pár napig gyötrődtem, hogy legyen e másik, és akkor találtam a neten egy januári fagyból tüdőgyulladással mentett cicát, akinek gazdát kerestek. Rögtön tudtam, hogy kell. El is hoztuk. És hogy ne legyen egyedül, fél év múlva még egyet, akit a "gazdája" kivágott az utcára és nem engedte vissza. Nagyon jól kijönnek egymással, rengeteget játszanak. Megvigasztalták a lelkem.
2012. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is virrasztottam, vizet adtam neki, simogattam, törölgettem a szemét, de már mozogni sem tudott, csak nézett előre, lebénult teljesen, inni is alig tudott ... a szívem szakadt meg szegényért, de amilyen állapotban a végén volt ... már megváltás volt neki,és valamilyen szinten nekem is, mert akármilyen rossz most, azt rosszabb volt nézni, hogy mennyire szenvedett :'( Köszönöm mindenkinek!
2012. jún. 14. 14:05
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként mindenkinek a kommenteket !
2012. jún. 14. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!