Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ÁLLATMÁNIÁS vagyok. Az állatok...

ÁLLATMÁNIÁS vagyok. Az állatok a mindeneim. Betegség?

Figyelt kérdés
7 éves koromtól hobbi szinten tartottam állatokat. 10 éves korom óta egyre jobban kezd érdekelni az állatok. A macskáim, kutyáim falkavezérként nézne fel rám. Jó ez mind jó. Mostanában annyira sokat foglalkozok az állataimmal (teknős, hörcsögök, kutyák, macskák) , hogy a családomat idegesíti. Úgy értem, hogy én pl.: a hörcsögömet megpuszilom, vagy a kutyámat, macskámat. Azt akarom kihozni, hogy ez nem lehet betegség?
2011. márc. 13. 18:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2011. márc. 13. 18:10
 2/16 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen normális, mintha magamat hallanám :) Nekem az első szavam az volt, hogy kutya, és ott már megpecsételődött a sorsom: az egész életemet a kutyák társaságában akarom leélni. :)
2011. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletreméltó hobbi, sokkal inkább ez legyen a szenvedélyed, mint a mai fiatalokra jellemző káros szenvedélyek.
2011. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 xnorkax ***** válasza:
100%
Ismerős... :) Én is állatok mellett nőttem fel és most is azok között vagyok. Ez a mi közegünk. :) De szerintem tölts időt a családoddal, mert lehet, hogy hiányzol nekik. Szerintem az állatok csak jobbá tehetik az életedet, úgyhogy ne szégyenkezz sohasem emiatt! :)
2011. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
SOSE szégyenkeztem. Ha vettem valamit az állataimnak sosem a szüleimnek mondtam, hogy vigye én aztán nem. Büszkén vittem. :) IMÁDOM AZ ÁLLATOKAT! LEHET KUTYA MACSKA LÓ, MIND IMÁDNIVALÓ!
2011. márc. 13. 18:49
 6/16 xnorkax ***** válasza:
Akkor jó :) Mert sok ilyen kérdést olvastam már, ahol azt is írták, hogy a "barátaik" bántják az állatbarátokat emiatt.
2011. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ha bántanának is leszarnám őket!
2011. márc. 13. 19:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok ezzel, az állatok a mindenem, főleg a kutyáim :) Lasan már többet vagyok velük, mint a családommal^^
2011. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
semmi baj veled. én is ilyen vagyok, mások véleménye meg nem érdekel.
2011. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az beteg aki nem szereti őket.Én is imádom a kutyáimat,és mellette még van két tengerimalacunk meg egy teknősünk is.
2011. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!