Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Letezik, hogy egy hazban,...

Letezik, hogy egy hazban, ahol hemzsegtek a bolhak, beraknak egy macskat egy hetre és eltunik az osszes bolha?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elhinni, ebben a hazban toltottunk egy hetet, ujonnan vettuk ki alberletbe. Elottunk tartottak macskat. Szetcsipkedtek minket es kikoltoztunk. Most vissza mennenk, azt allitja a tulaj, hogy betett a hazba egy macskat és osszeszedte azt a sok bolhat.... Rajtam kb 100 csipes volt. Lehetseges ez? azota masok toltottek nehany napot ott, azt allitjak nincs egy db sem.

2012. jún. 12. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem kiráz a hideg, még így sem mernék beköltözni. Persze én nagyon bogár-ellenes vagyok. Azt a cicát pedig nagyon sajnálom, már ezért sem mennék oda. Ordítanék a tulajjal, ez állatkínzás! Szegény macska... Csak ebbe a házba tudtok beköltözni?
2012. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A bolhák 5 százaléka az állatban, 95 százalékban a környezetében van!

Irtó nehéz kiírtani, ez hülyeség, hogy a macska összeszedte volna :/

Azért csípnek téged, mert szeretik a véred. Nekem a 2 éves lányomat csípkedték össze, minket abszolút nem, nem is tudtuk, hogy van.

Én kb 50 ezer forintot költöttem tavaly irtó szerekre, így sem volt hatásos. Szomszéd kutyától fertőződött a miénk.

2012. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!