Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicusok megérzik ha vki terhes?

A cicusok megérzik ha vki terhes?

Figyelt kérdés
van egy 14 éves cicám 37 hetes kismama vagyok,és mostanában mindig a hasam mellé fekszik és dorombol.eddig ez nem csinálta.szerintetek érzi hogy van odabent vki?
2012. jún. 14. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hallja a kicsi szívdobogását és megnyugtatja. Az állatok többségét legalábbis megnyugtatja a szívdobogás. De még ha nincs is így, nagyon aranyos és kedves tőle, hogy így figyel rád. :)

Nekünk is van macskánk, kíváncsi leszek, hogyan viszonyul majd az állapotomhoz és a picihez.


Arra azért ügyelj, hogy az almot ne te takarítsd, mert kismamákra nagyon káros a benne lévő gáz. A macskával magával nincs gond, de az alomtól tartsd távol magad!

:)

AMúgy ti hogy tervezitek, mennyire fogjátok a picihez engedni a cicust?

2012. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, megérzik. Az én cicám is ezt csinálta. :)
2012. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Már voltam toxoplazma teszten rám már veszélytelen.nincs alma a szomszédba jár át élvégezni...:-D

nem fogom a kicsihez engedni,mondjuk az emeletre nem is jár fel.Akármennyire is be van oltva minden ellen,2 havonta állatorvos látja,nem akarom hogy a babának esetleg vmi baja legyen tőle.

2012. jún. 14. 14:26
 4/10 anonim válasza:

Na, most nem azért, de egy 37 hetes terhes valakin még a hülye is észreveszi, hogy az terhes, nem? :D A macskád miért ne venné észre??? Az nem megérzés, hanem látja, bakker!!! XD

A másik meg az, hogy ha melléd fekszik (vagy az öledbe), akkor akaratlanul is a hasad mellé kerül... és dorombol, mert szeret. :) Én ezt nem magyaráznám túl... :)

2012. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy magát a terhességet érzi meg. Valószínűbb, hogy a testszagod változott meg (nem megsértődni, nem azt írtam, hogy büdös vagy, de a cica szaglása sokkal érzékenyebb, és olyan vegyületeket is megérez, amiket mi nem), pl. esetleg erősebben izzadsz. A cicák pedig valamiért kedvelik az emberi izzadság szagát.
2012. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kedves 4-es!Hát persze hogy látja!ha fodrászhoz megyek azt is észreveszi.sőt ha új ruhám van meg is dicséri...ha nem sikerül a melír visszaküld hogy csináltassam újra!bejön a házba és azt gondolja-megnőtt a hasa biztos terhes...teljesen hülyének nézel?

azért kérdeztem mert a macskák mindig megéreznek dolgokat.hasam mellé eddig sose feküdt azért gondoltam h van összefüggés.

2012. jún. 14. 15:02
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös!ebben lehet vmi :-)
2012. jún. 14. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát izé... egyfelől az embernél sokszorta jobb hallásával valszeg hallja a magzati szívhangot is (ahogy az ember is egy sima tölcséres hallgatóval, amire a macseknak ott a füle), másfelől az (elö)tej szagot érzi...
2012. jún. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ezek a cicák különös teremtmények, mindig tudnak vmilyen meglepetést okozni :D

Nekem már 11 éve van macskám, igazi panelcicus, aki ritkán hagyja magát simogatattni (csak akkor, amikor ő akarja :)). És vhogy mindig megérzi, ha rossz hangulatom van, esetleg a sírás határán vagyok. Olyankor mindig ott van és dorombol, és nem tudom hogy csinálja, de mindig sikerül neki vhogy lenyugtatnia engem :)

2012. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csillag6 válasza:
Igen. Biztos érzi:) én 12 hetes kismama vagyok és attól a pillanattól hogy elterveztük ragaszkodóbb lett, és mióta kiderült hogy állapotos vagyok folyamatosan bulyna :) sokat dorombol a hasamnak és szagolgatja :) hozzá teszem előte nem volt ilyen:)
2015. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!