Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg szoktad engedni a cicádnak...

/Anita_'94/ kérdése:

Meg szoktad engedni a cicádnak, hogy egyen a tányérodból?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én cicáim nem másznak a tányéromba,de ha kíváncsiak arra,hogy mit eszem akkor hagyom,hogy megszagolják.Ha olyat eszek ami nekik szimpatikus akkor kapnak,de nem a tányéromból eszik meg,én a szájukba adom.

Tudom nem kérdés volt de kikívánkozik..Sok éve vannak cicáink,de soha semmit nem kaptam el tőlük.Igaz megfelelően vannak tartva és egészségesek.A mi szánkba ugyanannyi baktérium van mint az ővékbe így nem értem,hogy mit kéne elkapnom a cicáktól?Mivel a macska "fürdeti" magát én meg csókolgatom így,kb bele is ehetne a kajámba :)

2012. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
miután végeztünk a kajával, általában kinyalhatja a tányért. és közben is adok neki a kezemből, ha olyat főztem.
2012. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdeztem, mert anyu ki volt akadva, amikor meglátta, hogy a macsek eszi le a tejfölt a rakott krumplimról :D

Amúgy születése óta szobacica, nem érintkezik a külvilággal és Istennek hála, makkegészséges. Nem tartok attól, hogy bármit elkapnék tőle...

2012. jún. 15. 21:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem.Kézből szoktam neki adni,mikor annyira néz,de van saját tálja.
2012. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem érintkezik a külvilággal, még wc-zik és utána nyalakszik. Az én anyukám a puszit nem engedi, tehát ne csodálkozz. Ez a te döntésed, a te egészséged és étvágyad.
2012. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!