Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát hogy lehet leszoktatn...

Kiscicát hogy lehet leszoktatni a harapdálásról?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudom mennyi idős a kisfiú, mert úgy találtuk... 6-7 hetes biztos megvan már. A kedvenc elfoglaltsága, hogy harapdálja a kezemet. Jön, ide fut, belém harap, elmegy :D hogy lehet lenevelni róla?
2012. jún. 15. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! MAjd kinövi! Valószinüleg még jön a foga és mint a kis kutyák vagy mint a kis gyerekek rágnak "harapnak" fogzáskor igy segítve a fogképzödést! vagy még mivel kölyökmacska igy gyakorolja a "vadászatot"! Mind 2 esetbe várj! Majd kinövi! Késöbb már csak akkor fog harapni ha nem hagyod békén!
2012. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
Az én cicám, 2 éves, és nmem nőtte ki. Ugyanezt csinálja!
2012. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos akkor még mindig zsákmányank tart! :D Javasloma fizikai ráhatást! Azaz ha ahrap rá kell csapni a fejére!
2012. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rá kell szólni.Nem kell megütni!Erélyesen rászólsz és pár alkalom után tudni fogja,hogy az neked fáj és nem szabad.
2012. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékes válaszokat! :) hajjajj, igen ,én is ettől félek, hogy nem fogja kinőni... szerintem megpróbálom a rászólós dolgot, köszönöm! :)
2012. jún. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!