Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek még ma megszületne...

Szerintetek még ma megszületnek a kiscicák?

Figyelt kérdés
Először fog fialni a cicám.Tegnap reggeltől enyhén vérzik.Egy ládába tettem,mellette ülök egész nap és simogatom.Most azt vettem észre,hogy pontosan 5 percenként 2-3 alkalommal egymás után görcsösen összehúzódik,majd elernyed.Aztán nyugodtan pihen,majd 5 perc múlva újra görcsölés.A dokit hívtam telefonon,lerázott azzal,hogy hagyjam,megoldja ő egyedűl.De úgy látom,igényli hogy mellette legyek és simogassam.Szerintetek mikor jönnek a cicák? Egész éjjel itt kell ülnöm?

2012. jún. 15. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen és utána még 3 hétig célszerű ott lenni. Addig nem szabad felügyelet nélkül hagyni őket. Az az "enyhén vérzik" dolgot mindenképp megnézetném a dokival, mert az nem normális dolog. Hívd ki a dokit most, mert éjszaka bajba leszel.
2012. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vagyok járatos ebben a témában.Én-tudatlanul azt hittem,hogy a szülés vagy fialás előtt közvetlenül normális ha vérzik.Megijjesztettél,de köszönöm a segítséged.Csak azt nem értem,hogy a doki miért rázott le,ha mégis baj előjele a vérzés.
2012. jún. 15. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A dokid egy s*ggfej!Nálam soha nem vérzett szülés elött senki.A lényeg,hogy már vannak összehúzódásai így ott kell lenned.Ahogy elfolyik a magazatvíz utána egy óráb belül jönnie kell a kölyöknek.De szerintem már megvan az első biztosan!Kitartást és majd írd meg mi lett!(ha az anyuka nem bontaná a burkot akkor körömmel megtudod,a köldökzsínórt pedig lefertőtlenített ollóval hasfaltól két centire elszorítva)
2012. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eredmény:Egy nagy holtan született kiscica.Tegnap délelőtt született,utána egész nap pihent a mama,majd estére kisétált a garázsból,de vissza is jött.Most ma reggel megint tett egy sétát,de nem jött vissza.Valahová elbújhatott.Aggódom miatta.Mi van ha még van benne kiscica?? Vagy ha valami baja van a maminak? A dokit már szégyellem újra felhívni,mert az elmúlt két napban vagy 10szer hívtam.Szerintetek??
2012. jún. 17. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvosnak fizetsz, ezért kötelessége megvizsgálni és ellátni az állatodat. Ne szégyelld magad, szégyellje inkább ő. Ha van rá lehetőséged, akkor vidd másik dokihoz. Az ivartalanításra mindenképp rendesebb és lelkiismeretesebb dokit keress.
2012. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Első szülésnél nálunk is volt már olyan, hogy holtan született, vagy hamar elpusztult szegény, de szerintem felesleges ekkora feneket keríteni a dolognak. Nálunk volt már olyan hogy egyszer csak azt vettem észre hogy 2 kiscica van a nagy alatt. Majd ő ugyis keres magának valami helyet, és felesleges mellette ülni folyton.
2012. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!