Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elgázolták az egyik cicámat....

Borcsi02 kérdése:

Elgázolták az egyik cicámat. Megőrülök, annyira fáj. Szerintetek a testvére utána fog menni keresni, esetleg elkóborol?

Figyelt kérdés
Olyan árvának tűnik szegényke,szerintem ő még jobban szenved,pedig lehet,nem is tudja hova lett az,akivel eddig egész életükben sülve-főve együtt voltak..Keservesen nyávog,csak keresi a helyét. Attól félek,hogy a világ végéig menne,csak hogy megtalálja..:(..
2012. jún. 15. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Átérzem a fájdalmat, az első macskám is így járt, igaz ő akkor egyke volt. Egy ideig biztos keresni fogja, talán még enni se fog annyit, de ha tudsz, próbálj meg minél többet vele lenni és nyugtatgatni. Minden macska más, szerintem nem lehet megjósolni, hogy elkóborol-e vagy sem. Kitartás!
2012. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked! Már elaludt mellettem szegényke,mert most már nem merem kiengedni. Olyan üres a lakás. Nem is gondoltam,hogy nekik köszönhető,hogy ennyi életet hoztak ide..Már most hiányzik.És mindig szeretni fogom,akárhol is van most.Csak a kis kosara maradt itt,üresen..:( Nem hiszem,hogy ezen egyhamar túlteszem magam,soha többé nem szeretnék másik cicát.De azt hiszem,most nem rólam van szó elsősorban. Babusgatom a megmaradt cicóm,amennyire tudom.Meglátom,mit hoz a holnap,és az elkövetkező pár nap.köszönöm a válaszod.
2012. jún. 15. 22:28
 3/18 anonim ***** válasza:

Jaj szegénykém...nekem a kutya cica páros kutya tagja halt meg előbb és nagyon hiányolta a cicó,nem evett sokáig és mindíg várta haza :((

buta kérdés de nem látta hogy meghalt??mert szerintem nálunk is ez volt a baj,nem értette hova lett a barátja...

ráadásul látja hogy te is szenvedsz.késöbb esetleg másik cica?

2012. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet,sajnos mára még rosszabb a helyzet,egész nap kint volt a cica,próbálta felkutatni a tesóját.Alig volt itthon,csak lefekszik hűteni magát kicsit a kőre,meg eszik pár morzsát és rohan ki,de közben állandóan hívja...Megszakad a szívem tőle. Próbálom babusgatni,de szerintem érzi,hogy valami nincs rendben,és nem ért minket,hogy miért nem segítünk,miért nem teszünk valamit..Nem tudom,hogy látta-e,hogyan halt meg,lehet hogy pont ő utána akart szaladni a másik kis bolond,át az úton,de szerintem ha látta is,még így is keresné..Bezárni nem akarom,mert megőrülne,az biztos..Másik cicán nem gondolkozom,mert azt is megbántam,hogy őket kettőjüket ide hoztuk,egy ilyen forgalmas út mellé,ahol ekkora a veszély..Pedig nem is akartam macskát,de agyonütötték volna őket,ha valaki nem hozza el a gazdájuktól,és itt annyira boldogok voltak. Még egyszer nem élném túl,ha egy új cicával is megtörténne..Senki nem tudná pótolni az elveszettet,de kiskutyán gondolkozom,hogy talán jó lenne társnak,hogy ne legyen ennyire egyedül Nyafi,de ő már egy éves,és nem tudom,meg tudná-e szokni.Félek,még jobban menekülne hazulról..Nem tudom,ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok...
2012. jún. 16. 15:42
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ötlet a másik cica/kutya,de ne ne szomorkodj szerintem csak az néháynap ilyen szar szépen feldolgozza Nyafi is majd ahogy te is.
2012. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

a mi cicánk napokig nem evett ugyhogy ha eszik az jó...

állatorvos nekünk aazt mondta hogy jó pár hónap mire kicsit elfelejti teljesen nem sajnos...

2012. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem,hogy több hónap lesz,mire elfelejti.Ha egyáltalán..Annyira szerették egymást.A kezdetektől,mióta nálunk vannak, mindig egymást ölelve aludtak el a kosárban,el se hittem,hogy ilyen van...:( Most is a kanapé takarója alá bújva alszik,ahol a másik cica szokott aludni,oda sem jön hozzánk,én meg nem akarom zaklatni..Szerintem ő is gyászol..és próbál ott feküdni,ahol Szöszi illata van.:(Az biztos,hogy mostantól sajnos nem engedhetem ki úgy,mint eddig,többet ér az élete,még akkor is,ha ettől a bezártságtól szenvedni fog. Vagy pórázon sétáltatom,ha kell.Ma is mondta a szomszéd,hogy látta,ahogy bejárja a környéket,keresve a tesóját,és egy kamion úgy fékezett le az úton,mikor éppen átsétált előtte..Tudom,hogy meghalna szabadság nélkül,és soha nem tudnék bezárni egy ilyen szabad lelket,de azt hiszem,most muszáj lesz..Olyan béna dolog ez.De nem akarom,hogy ő is meghaljon...
2012. jún. 16. 20:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Most szerintem még ne engedd kimenni nehogy elvesszen bánatában szegényke, majd késöbb visszaszoktatod.Fiatal cicus még?
2012. jún. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
1 éves, 3 hónapos,még fiatal,de nagyon aktív és a mindene,hogy kint vadászgathat,felfedezhet. Eljutottam arra a pontra,hogy belássam,ha azt akarom,hogy vele ne történjen meg ugyanez,nem engedhetem ki már soha többet úgy,ahogy eddig.Naponta többször biztos átszaladgálna a főúton,főleg,hogy egyedül maradt,és már nincs itt a kis társa,aki miatt jobban hazajönne..Nem tudom,milyen élet lenne ez így neki,szerintem olyan,mint egy börtön..Gondoltam arra,hogy amíg tart a nyár,és jó az idő,csinálok neki a kertbe egy hosszú pórázt,mint a kutyáknak,amivel ellehet,és legalább nem a lakásban lesz,de ezen kívül semmit nem fog tudni ugyanúgy csinálni.Ezerszer nagyobb ennél a mozgástere.Imád gyíkokat fogni például..ezt sem fog tudni már..Az előző itt lakó is pórázon tartotta a cicáját,nehogy elüssék,és 20 évet élt.Igaz,az sokkal lustább volt.Vagy nagy hülyeség,amit kitaláltam?:(..Tényleg az a nagy kérdés,hogy ezt így meg fogja-e szokni..Nagyon sajnálom szegényt..
2012. jún. 17. 07:59
 10/18 anonim ***** válasza:

vigyáázz szegényre nagyon :(

hogy vagytok?

2012. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!