Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek macskáik születnek,...

Akiknek macskáik születnek, ök miért nem szaporitók?

Figyelt kérdés
Pedig rengeteg macska születik. Azok édes kiscicák, de ha kutyárol van szó ,rögtön szaporiónak hivnak minket? Miért nem szaporitó a macskaszaporitó?

2012. jún. 18. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha fajtatiszta macskat szaporit, akkor az is szaporito. Mas esetben csak felelotlen.
2012. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
100%
ha, fajtatiszta, legalább az egyik szülő, és a kiscicákért még pénz is kér! Ő a szaporító!
2012. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A macskát könnyebb szaporítani, mert kiteszed az udvarra és semmi mást nem kell csinálni , de egy kutya ha egyedül van ott azért nehezebb ( szerintem ).
2012. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel kutyás vagy így a kutyás dolgokat látod :)

De hidd el macskáknál is annyi a szaporító mint égen a csillag.De ahogy feltetted a kérdést te is elleted a kutyád ivartalanítás helyett?

2012. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már megint ott vagyunk ,hogy szaporitó vagyok. nállunk kihaltak a boxerek és, igen fialtatom mert tenyésztö szeretnék lenni ,de nem találok nálunk törzskönyvel rendelkezö kutyát.csak akkor vállalok almot ha elöre van jegyezve legalább öt kölyök , és megnézem kinek adom el, nyomon követem a fejlödésüket, és hivnak a gazdik ha valami kérdésük van. szerintem sok tenyésztö elbujhatna melettem , mert nem egy ketrecben tartom, hanem aházba külön szoba van berendezve nekik . fehér lepedön fialt és minden nap tiszta steril volt alattuk a lepedö, kvarc lámpájuk volt , mindenki röhögött, hogy a szülészeten nincs ilyen minden nap lemértem, hogy rendesen fejlödnek e . bocs ha kikeltem magamból , de nem olyat kel szidni aki lelkiismeretesen csinálja, hanem azt akinek a disznóól alatt fial és embert se lát.de hagyuk .
2012. jún. 23. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy nem találsz nálatok tk-s kutyát?Már,de ne is haragudj,de egy tenyésztő nem egy falunk belül gondolkodik.

Egy tenyésztő nem csak,hogy szépen tartja az állatait,de nagy hangsúlyt fektet a betegségek kiszűrésére is!(gondolom a boxereid nincsenek tesztelve mert külföldre kéne küldeni)Gondol a megfelelelő küllemre és ezáltal eljár néhanapján kiállításra is.Úgy gondolom ha csinálunk valamit az próbáljuk meg 100%osan végezni.Mivel a kutyáidnak nincs tk-ve így minek pároztatod őket?Honnan tudhatnád,hogy nem rokonok e?A tk-nélküli állatok kedvencek,nem tenyésztésre valók.

Ahogy leírtad nincs baj a tartási körülményeiddel és azért elleted mert tenyészteni akarsz majd...Na már most ha nálad van egy alom akkor az már tenyésztésnek számít,de mivel nálad nincs tk,se egészségügyi szűrés így sajnos csak a szaporítók táborát gyarapítod.Mért nem csinálod ezt jól?Kapd össze magad és legyen egy tenyésztői célod rende tk-es kutyákkal.

2012. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
agusztusban lesz a következö kiálitás amin ott is leszek . odafigyelek a szülök ne legyenek betegek, és nem faluba gondolkodom csak kárpátalján. hid el nem én vagyok a rosz mert tenyésztek.
2012. jún. 26. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval se mondtam,hogy rossz lennél :) Csak a tenyésztés kicsit más.Van cél,egészségügyi szűrések az öröklődő betegségekre.Illetve azt írtad,hogy azért fialtatod mert tenyészteni szeretnél,de hisz ha már van egy almod az vagy temyésztés vagy szaporítás ez attól függ,hogy csinálod.
2012. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!