Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskára is igaz?

Macskára is igaz?

Figyelt kérdés
... Azt mondják, hogy azoknak a kutyáknak jobban hullik a szőrük akik rövid szőrűek, és a hosszú szőrű kutyák szőröznek kevésbé lakásba. Nos, a rövid szőrt tapasztalom én is, hogy ömlik a kutyából fésülés ide, vagy oda... De a cicáknál is így van? Hosszú szőrű cicánk lesz, és érdekelne, hogy mennyire fog hullani a szőre? Tapasztalatokat szeretnék :)

2012. jún. 25. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A macskának non-stop hullik a szőre. Nekünk sziámink van, de őrület, hogy mindenhol macskaszőr van. Pedig fésülve is van...
2012. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó porszívót. Hullani fog, és a hosszú szőr jobban látszik, mint a rövid. Nálam is napi porszívózás van, pedig rövidszőrű a kis szörnyeteg :)
2012. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhőz!

De tényleg fésüld (lehet hogy naponta kéne), mert ő azt lenyalja és kihányja! Fésülés nélkül naponta is hányhat, ami valljuk be, nem jó. :)

2012. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem van egy hosszú szőrű cicám, valahogy hozzánk került, fogalmam sincs milyen fajta (szerintem Maine Coon van benne.) Nyáron annyi szőrt elhullat, hogy már szinte kopasz lesz oldalt! Nem tudom más macskák hogy csinálják, de ezzel már szerintem valami baj lehet. :D
2012. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Perzsáim vannak és nagyon elviselhető a vedlésük,mert nem szálanként hullik hanem összegabalyodva mint kb a porcica.De fésülés az elengedhetetlen és a fürdés is.Ezzel szembe van egy mopszom(ugye ő rövidszőrű)és valami szörnyű a tavasz mert valóban szálanként jön ki a szőre,de féső és egy jó porszívó elengedhetetlen ha macskád lesz.Illetve szösztelenítót is érdemes beszereznek mert a ruhádon,ágyadon,kanapédon biztos lesz szőr.
2012. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!