Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülne még egy cica...

Mennyibe kerülne még egy cica bevállalása?

Figyelt kérdés
Szeretnék még egy cicát a meglévő másik mellé. Kandúrt szeretnénk. Mennyibe kerülne még egyet eltartani felszerelni? És hát anya még nem ment teljesen bele mert fél hogy megint tapétázni kellesz. Erről hogy lehet leszoktatni egy kiscicát?
2012. jún. 25. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudod leszoktatni,hogy veszel egy kaparófát,vagy az utcáról egy nagyobb rönköt(nem túl nagyot)(de gondolom van kaparófa)és megmutatod neki,hogy mire is való a kaparófa:) szerintem ez beválhat :)
2012. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi!!

Igen van kaparófája. De nem használja a mostani cica sem hanem az asztal lábára kellett kötni ilyen izét és azt szokta kaparászni.

2012. jún. 25. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Be kell állítani még egy alomtálcát, mert nem mindig szeretnek egyet használni. Az étkeztetést duplán számold, oltást duplán számold, féreghajtót duplán számold. Nyilván tudod, eddig ezek mennyibe voltak. És ha ivarosan kapjátok, egyszeri költségként az ivartalanítás díját, ez 5-9 e. Ft-ig bármennyi lehet.
2012. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi!!!

persze ezeket tudom de hogy pl. kiscicának játék, fekvőhely

tálkák, nyakörv, póráz meg egyebekre gondoltam.

Meg hát igen az ivartalanitatás.

2012. jún. 25. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már van cicád, tapasztaltad, mi az, amit érdemes venni. Fekhelyet külön nem, mert általában az az utolsó, amit használnak :)) Enyémek pl. a szekrény tetején, a szekrényben a pólók mögött és télen a radiátoron alszanak. Egyéb felszerelést, ami az elsőnek van. Etető- és itatóedény mindkettőnek kell. Szóval, ami eddig volt, abból még egyet.
2012. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maxitabi ***** válasza:
Fontos a külön tálak, a plusz macskaalmos tálca, oltások, még egy szállítóbox- vagy egy új és nagyobb, hogy 2 elférjen benne-, kaparófa-bútor (használtan is van, csak nem biztos, hogy higiénikus..) A plusz kaja szerintem a legkevesebb kiadás. Biztos kell póráz?
2012. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm! A hordozò doboz elég nagy bőven elférnek benne ketten is.

Igen, azért szeretnék mert ez a cicánk hát...enyhén szólva nem barátságos. Kiskorában minden rá lett hagyva. Ha a barátnőm belép az ajtón a macska már sehol. Kicsit durván is játszik.

2012. jún. 25. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!