Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féltékeny vagyok a macskámra:/?

Féltékeny vagyok a macskámra:/?

Figyelt kérdés
Pár hete fogadtuk örökbe a párommal, nagyon kis cuki, ennivaló szőrmecica, nagyon szeretjük, néha igaz ki nem állhatom, mert karmol, meg hajnalban felkölt stb...de ezzel még nemis lenne baj. A gond az, hogy amióta megvan, a párom többet törődik vele, mint velem,. Benti cica, velünk alszik az ágyban, hiába mindig lerakom,kis idő múlva azt veszem észre h már megint közénk furakodott. Így nemtudok odabújni a páromhoz, ha pedig átrakom az ő oldalára, akkor elfordul tőlem a cicához, és helyettem őt ölelgeti. Szinte már vele alszik, már ő az élettársa nem én:/ Mondtam is neki, volt emiatt veszekedés, hogy én miket beképzelek stb...szal nemvette komolyan, hogy engem ez zavar. Attól félek a legjobban, hogy örökre megutálom a cicát, miközben nem tehet semmiről, mert ő csak egy cica, aki szeret emberek közt lenni, és attól is hogy ugy eltávolodunk egymástól, mint akik 30 éve együttvannak:/ Fiatalok vagyunk, és szükségem van a törődésre testileg-lelkileg. Jahh, miatta már szexelni se szexelünk csak "ünnepnapokon", az is az én kezdeményezésemre:/ Mit tegyek?

2012. jún. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyezzetek meg, hogy a cica ne jöhessen be a hálószobába!
2012. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez durva szitu. Nálunk egy hasonlóan extra-elkényeztetett kutya, egy shar-pei van, de a háló az háló. Neki a radiátor mellett, az előtérben van egy ágybetéte(!), tehát nem arról van szó,hogy kicsapjuk télen-nyáron,fagyban-hőségben az utcára,de a hálóba este nem jöhet be.Az előtérben van helye, fázni nem fázik,azt is fűtjük télen.
2012. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amikor kicsi volt az én kis prüntyim, ugyanez volt, csak inkább hozzám jött oda, de a barátom mindig 2 mp alatt elalszik úgyhogy szinte észre sem vette. most 6 hónapos, de már sosem alszik az ágyban, mindig a sarokba kucorodik :(

amúgymeg mi lefekvés előtt szexelünk (mivel utána meg is mosakodunk) így nem zavar senkit, ha a cicc mégis feljön az ágyba. ja és szex közben becsukjuk a hálószobaajtót mert mi sem szeretjük amikor úgy NÉZ :D

mi ugyanannyira szeretjük a kiscincámat versengünk hogy melyikünkhöz jön oda dorombolni de általában úgy oldja meg hogy mindketten kapjunk belőle ^^


nem értem tehát a problémádat, sőt akarunk mégegy minitigrist a lakásba a mi kapcsolatunk csak javult a cicmák óta :)

2012. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!