Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell tennünk?

Mit kell tennünk?

Figyelt kérdés
Ma reggelre születtek kismacskáink. Nem gondoltuk hogy meglesznek még, így nem is készítettünk helyet. A kazánházban az ágy alá bújt a macskánk és ott lettek meg. Mit kellene csinálnunk? Szabad hozzányúlnunk ilyen picikhez? Mondjuk jó helyük van mert biztonságos kutyák nem jöhetnek be. Rakjuk őket valami kibélelt dobozkába , vagy várjuk meg míg akkorák lesznek míg kijönnek? Tanácstalan vagyok, segítsetek. Hány hetes korukban tudnak kijönni?

2012. jún. 26. 10:24
 1/9 shoona:D ***** válasza:
33%
Egyenlőre hagyjátok békén őket.Az anya tudja mit kell tennie.És ne nyúljatok hozzájuk amíg ilyen kicsik mert fostosak lesznek és abba belehalhatnak.Majd ha az anyjuk előhozza vagy hívja őket akkor kijönnek.Sok sikert :D
2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha biztonságos a hely, akkor kiváló, ne tegyetek semmit :)
2012. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Át teheted őket másik dobozba. Ha az anya macska bízik benned akkor nem fogja utána elutasítani a kicsiket.

Mi is amikor ellett át tettük egy másik dobozba mert amibe ellett az tiszta vér meg vizes volt.

Szerintem ha egyetlen egyszer felemeled nem fostosodik el max úgy ha a hasánál markolod meg de ha úgy fogod meg hogy a tenyeredben van a macska akkor nem. Valahogy így: [link]

2012. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatod a cicával akkor nyugodtan vedd ki őket és ugyanoda helyezd el őket egy komfortos ágyikóba ami mellé mehet az anyuka kajája és víz.Hozzájuk nyúlhatsz,nem lesznek fostosak(mi ez a hiedelem ami évszázadok óta él...)
2012. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek mikor , hány hetesen jönnek majd elő a cicák?
2012. jún. 26. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor majd tudnak járni és látnak is :D
2012. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen kedves utolsó pont erre voltam kíváncsi hogy az hány hetesen fog bekövetkezni
2012. jún. 26. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
7-12 naposan nyílik a szemük pár napra rá látnak is.3 hetesen már ülnek és döcögősen mennek is.Ezért is lenne jó egy dobzba rakni őket,mert mászni már most is tudnak :)Jobba ha napi kapcsolatba vagy a cicákkal mert akkor emberbarátak lesznek.
2012. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, erre voltam kíváncsi.
2012. jún. 26. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!