Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kell nekünk tennünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell nekünk tennünk egy jól működő párkapcsolatért, mennyiben adhatjuk önmagunkat és mikor mondhatjuk, hogy ez valószínűleg sosem fog igazán működni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jól működő párkapcsolatért teljes mértékben önmagunkat kell adnunk. Ha nem magunk adjuk, akkor az egy idő után nehéz lesz - és nem is őszinte.

Akkor, ha egyik félben felmerül a szakítás gondolata- általában onnantól nincs visszaút. Szerintem.

2012. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minden kapcsolat két emberen múlik, igen sablon szöveg, mind a két félnek tenni kell azért hogy együtt maradjanak


el kell ismerni ha hibázott a másik, vagy olyat tettünk amivel megbántottuk a másikat. tudni kell kiengesztelni


határokat kell felépíteni és elfogadni, hogy attól a perctől kezdve, hogy valakivel komoly kapcsolatot akarok létesíteni, nem egyedül hozok meg bizonyos döntéseket és korlátolt vagyok egy pár dologban


egy kapcsolat csak akkor működik, ha egy idő után teljesen fel tud oldódni a két fél egymásnak és szint 100%-ig önmaguk tudnak lenni a másik előtt


elnézőnek és megértőnek kell lenni a másikkal bizonyos helyzeteknél.


persze ezek csak az én véleményeim, ezek ilyen alternatívák, elvek, amiket én jónak látok egy kapcsolatban. szerintem ha ezek közül hiányzik 1 az előbb utóbb gondokhoz és problémákhoz vezet.

2012. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
annyit kell tenni amennyit nem nyügnek érzel..a többi szerintem egyén függő
2012. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

el kell ismerni ha hibázott a másik---- helyett.:


el kell ismerni ha hibáztunk*

2012. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!