Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud eladó fehér perzsa...

Valaki tud eladó fehér perzsa cicát Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!
2012. jún. 27. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Valamelyiket én is néztem, csak már elvitték őket
2012. jún. 27. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Hujjujj egyiktől se vegyél!Az első hozzászólás második linkje oké,de a többi valami borzadály,ha egészséges,szép perzsát akarsz akkor tenyészetekben nézegess.Inkább várj türelmesen és fizess rendes árat egy cicáért minthogy a gatyádat is otthagyd az orvosnál csak mert smucig volták a vételárnál.JObban nézz körül,de fehéret én csak egy helyen tudok,de most ott sincs.
2012. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
orchideával meg a 3.-al mi a baj? Nekem nagyon tetszik mind a 2 kennel pedig:O
2012. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orchideal-os cicát vettem! PKD Negatív cicák! Ezerszer szebb cica lett belőle mint amit anno vettem tenyésztőtől... Arról nem is beszélve amit tenyésztőtől vettem PKD Pozitív..már 4 éves..még talán 3 évet él...Inkább vegyél drágán egy gyönyörű macskekot mint olcsón beteg cicát!!
2012. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

RD05 inkább vegyen szaporitótól mint kennelből?? :)


Te aztán nagyon okos egy ember vagy!

Mindenképpen kennelből! Én is 60ezerér vettem és megérte!

Egyáltalán nem bántam meg! :)


Elküldené szegényt..szaporitóhoz..Gratulálok...ott aztán pénzt költhet egy cicára... :) Orvosságok meg minden..aztán már az a cica is benne lenne 60ezerbe :) és megis halna.. Gratula ügyes vagy!! :)



Kérdező remélem nem 20 meg 30ezerér fogsz venni cicát mert akkor beteg cicát veszel!Nem mindenki oltsa be...tehát még az oltást is fizesd...

Inkább vedd meg 60ezerér az egészséges macskát! Ami már be van oltva féregtelenítve..stb..

2012. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Kinek mi a tenyészet..Nekem az Orchideal se más mint egy szaporító aki azt se tudja,hogy kell kinézni egy szép macskának.

Dehogy küldeném szaporítóhoz,de egy normális tenyészőhöz mindenképp.

Egyébként úgy beszélsz a pkd-s macskádról mintha nem becsülnéd az életét.Miután van pkd-s cicám és számomra minden év/nap egy ajándék vele és nem nagyképűségből,de mi voltunk az elsők akik vették a fáradságot és teszteltettek rendes teszttel pkd-ra,így talán értek valamicskét a dologhoz,de hidd el a tenyészeteket is látom és megtudom állapítani,hogy mi a jó és mi a rossz.Mindenesetre az már régen rossz ha 40-50 macskával tenyészt valaki..

2012. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyenlőre sehol sem találtam olyan cicát amilyet szeretnék, de rajta vagyok az ügyön. Köszi mégegyszer
2012. jún. 30. 19:26
 10/10 anonim válasza:
Én az Orchideal kennelből vettem cicát PKD POZITIV!!! (nincs egy éve)
2012. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!