Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak én nem foglalkozok a...

Csak én nem foglalkozok a macska karmolással?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömet megkarmolta a macska és majd bele halt.... egyből bekente betadine-al......

Engem ha megkarmol a macska megse érzem és max meg mosom vagy még azt se + a karmolás neki kb fél centis volt, nekem meg az egész kezem össze vissza van karmolva......


Más is ilyen komolyan veszi a macska karmolást?



2012. jún. 28. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Te így, a másik úgy. Most ez akkora ügy Neked, hogy itt kell kérdezgetni?
2012. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár napja került hozzám egy 9 hetes kiscica. Gondolhatod, mennyire tele lehetek karmolásokkal :) Engem különösképpen nem zavar, ez ezzel jár. Nem szoktam fertőtleníteni se.
2012. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fertőtlenítéssel én sem foglalkozom, minek? A cicáink tiszták, egészségesek, lakásban tartjuk őket.


A karmolás mindennapos esemény, mert nem veszik figyelembe, hogy nekem nincs olyan szép bundám, mint nekik, ami megvéd, ha elrugaszkodnak rólam vagy belém csimpaszkodnak. Naponta kenhetném magam fertőtlenítővel, ha foglalkoznék a dologgal.

2012. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
Én nem szoktam vele foglalkozni, én is tele vagyok mintázva. Nálam, benti a cicc, és full egészséges.
2012. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy reagál. Bár nem karmolósak a macskáim, van, hogy játék közben véletlen megharam, megkarmol. Nekem kintiek a macskáim, ezért megmosom, de fertőtleníteni nem szoktam. Húgom is a belehalós fajta, mindig megy betadinozni. Ismerősöm pedig a kutyanyalástól mél. Megnyalta egy kutya, sikítva pattant fel. Ezek szokástól függenek.
2012. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem árt az óvatosság. ugyanis a lakásban tartott cicánk is kaparja az almot,igy a korme alá tapadhatnak fekália-darabok. nem kell eltúlozni,de egy alap tisztálkodás karmolásokkor nem árthat.
2012. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!