Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan érhetném el h bújós...

Hogyan érhetném el h bújós cica legyen?

Figyelt kérdés
Befogadtam az utcáról egy cicát és hát elég távolságtaró pedig már egy hónapja nálunk van és olyan jó lenne ha hagyná magát simogatni
2012. jún. 28. 13:58
 1/10 anonim válasza:

hu hát én is befogadtam egy kiscicát az utcáról

a nagymacskáim nagyon szétverték csori cicát

na mindegy

én úgy értem el hogy bújós cicus legyen hogy adtam neki nevet"picúr"

FELVETTEM AZÖLEMBE ÉS SIMOGATAM .SZERETGETTEM ÉS KÖZBEN A NEVÉT MONDOGATTAM

NAGYON BÚJÓS LETT PEDIG CSAK 3 NAPJA VAN NÁLLAM

SOK SIKERT

2012. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
foglalkozz vele sokat..... először meg kell szerezned a bizalmát és hogy biztonságban érezze magát és persze neked is bíznod kell benne :D
2012. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is most kaptam egy kiscicát a neve Szecska, és még csak 2 napja van nálunk már annyira szeret.. ha bemegyek a garázsba és leülök odamegy és simul hozzám.. :) Nagyon szeret.
2012. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
háát az a baj h ő már nem kiscica ha nem felnőtt macsek :/ így is lehet még bújós?
2012. jún. 28. 16:02
 5/10 A kérdező kommentje:

jaj azt elfelejtettem h ha felveszem az ölembe nem állszándékába ott maradni hanem minél előbb el akar menni


a névére viszont már hallgat és rám figyel ha szólok neki meg minden de nem nagyon hagyja magát megfogni és simogatni :(

2012. jún. 28. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:

felnőtten is meglehet csak jóval tovább tart :D


nekem is volt ilyen macskám aki nem maradt meg az ölembe, de végül sikerült elnyernem a bizalmát és mára már hanyatt fekve terül el a szoba közepén :D

szerintem nem lehet elmondani hogy hogyan kell egy macskát megszelídíteni, neked kell rájönni max annyit lehet mondani hogy foglalkozz vele sokat

2012. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

az első vagyok

nem tudtam hogy felnött cicusról van szó

de akkor ahogy már sokan mondtunk szeretgesd sokat és ha hivod és ha oda is megy hozzád adj neki jutalom falatokat stb...

tuti hogy a kajáért eladja a lelkét

2012. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat :))
2012. jún. 28. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nekünk volt egy, aki évekig velünk volt, és nem volt sose bújós. hagyta, hogy megsimogassuk, de nem bújt, nem hízelgett, magától sose jött oda. ilyen volt a természete, nem mindegyik bújik.
2012. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a helyedben ugy csinálnám, hogy mikor adok neki enni mondanám a nevet (gyere csőrike) az ételnek minden macska örül, igy hát neked is. Mikor odaadod neki az ételt simogatd meg, ez enyémet ez megnyugtatja, és jóbb ízüen eszik. A jutalomfalat is jó ötlet, és hát tényleg foglalkozz vele sokat (de ha aludni akar akkor heggyad, mert az nem birják a cicák, ha nem haggyák őket pihenni).Remélem segíthettem, kiváncsi leszek, hogy tudsz e elérni változást.
2012. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!