Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nekem tetszik a kiscicám, de...

Nekem tetszik a kiscicám, de anyámnak nem. És nektek tetszik? Három szótagú név is kellene neki, fiú a drágám.

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 30. 14:18
1 2
 11/19 Maxitabi ***** válasza:
Nagyon cuki!!! Dió? Bogyó?
2012. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ő pont olyan cica hogy nincs átmenet, vagy nagyon cuki vagy nagyon nem szép.

szerintem nagyon cuki :'d

nevet nem tudok neki :s

2012. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, legalább már tudom, hogy nem vagyok egyedül, akinek tetszik a kicsi.


A Falatka név nagyon tetszik, erősen gondolkodom, hogy ez legyen a neve. Aztán majd ha 7 kilós kandúrrá cseperedik, akkor ráérek másikon gondolkodni. :)

2012. jún. 30. 19:17
 14/19 A kérdező kommentje:
És nagyon igaza van 14:30-nak, hogy a viselkedése alapján kellene nevet adni neki. Ha lesz valami jellegzetes, akkor erre is gondolok.
2012. jún. 30. 19:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon édes! Imádnivaló! Kedvenc nevem a Tejszín, Castiel. Mazsola is 3 szótagos :) A Falatka nagyon édes!
2012. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem édes :) A mi cicánk is hasonló mintázatú. ő Döme, Dönci, Dömötör :)
2012. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
szerintem aranyos nagyon imádni való de amugy meg ha nem tetszik anyukádnak meg szereti hidd el nekem :)mi is hoztunk még egy macskát régen ami vörös volt anyám utálja a vöröset de mostanra nagyon egybe barátkoztak. :) hát én most olyan neveket fogok mondani amik nekem tetszenek mint pl. Fanta, Csipszy , Pixel , Rudi , Falatka , Puding ,és Nermál meg Gárfild :)
2012. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon édes a pofikája :) Nekem a Nyafi név nagyon tetszik de a Flatka is aranyos
2012. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül is a Falatka nevet kapta azzal a fenntartással, hogy ha megnő, akkor esetleg elgondolkodunk új néven. Bár akár 6-7 kilósan is maradhat Falatka a neve.
2012. júl. 7. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!