Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 6 hetes kiscicám, jó...

Van egy 6 hetes kiscicám, jó neki ez az étrend?

Figyelt kérdés
Naponta 5x-6x is kap kisebb adagokban enni Whiskas Junior-t + száraz tápot, vizet, tejet. Egy napja van itt, most lett elválasztva az anyjától és 1x-2x kaphatott az előző helyen tejben áztatott kenyeret. Szóval még nagyon finom neki és falánk, de nem akarom túl etetni, éheztetni az anya tej megvonása után. Segítsetek, légyszives, hogy hogyan tudnám optimálisan tartani őt.
2012. jún. 21. 09:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes. :)
2012. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hol van a hús az étrendjéből? Ugyanis a macska ragadozó állat.
2012. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ezt akartam kérdezni, hogy kisebb adagokban adhatok neki felvágottat/bacont ilyeneket?(Csak a "húsos" részéből, tehát a zsírt nem adom neki
2012. jún. 21. 09:55
 4/22 anonim ***** válasza:
A hús azt jelenti, hogy tiszta hús, tehát csirke hús apróra vágva akár nyersen is, csirkemáj, marhús, stb.
2012. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egy hónaposan húst? szerintem még kicsi hozzá.
2012. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
bocsánat, másfél hónaposan :D
2012. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Miért, a liszt, kukorica, szója, hamuzsír és társai (ami a whiskasban van) van, javasolt?

A macska eleve nem gabonaevő, így evidens, hogy a hús jobb neki, már ilyen kicsi korban is, mivel anyatejet már nem kap.

2012. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a legmegfelelőbb az ha egész nap előtte van a száraztáp és mellé kap napi 3x (ilyen idős korban)konzervet vagy húst.6 hetesen nyugodt szívvel adhatsz neki nyers húst,de olyat amit te is megennél,jól megmosod,előtte akár le is fagyathatod és apró kockára vágva adhatod neki(kiolvasztás után).(marha,csirke,pulyka)Ha nem kapott a régi helyén féreghajtót akkor azt időszerű lenne megkapnia.
2012. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Elég neki még bőven a babatáp (bár én a whiskastól annyira nem vagyok odáig, nem is adtam sosem az enyéimnek), esetleg kicsire vágott parizert, májkrémet adhatsz neki, aztán majd 1-2 hónap múlva adhatod neki a husit is :)
2012. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jövőhét elején lesz egy utunk az állat orvoshoz és ott megfog kapni mindent, azért nem hagyok neki sok száraz tápot kint mert nem akarom, hogy megcsömöljön. Bár ez lehet csak kutyáknál fordul elő, hogy annyit eszik amennyi előtte van,de akkor is félek még 1 picit. Virsli, felvágott ilyeneket apró kockára vágva adok neki. Kaja van konzerv és tasakos whiskas junior, már 1 tasakot bevágott tagnap, még van kettő, és utána bontom meg a konzervet, vagy inkább vegyesen kéne? Nem nagyon látom hogy inna, tudom a macsekok laktóz érzékenyek de egy pici tejet kapni szokott, vizet ritkán iszik, klímázva van a lakás de félek, hogy kiszárad. Megfázni nemfog, figyelek rá!
2012. jún. 21. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!