Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám amit nemrég...

Kertes Adrien kérdése:

Van egy kiscicám amit nemrég kaptam. Nemlehet lakásba ezért kintvan hátul van egy sufni azon van macsaajtó és estére odaszoktuk vini mostanába villámlik az ég és nemtudom micsináljak a lakásba nemhozhatom be és ahogylátom kint fél mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél be a kosarába egy plüss játékot, hogy hozzá tudjon bújni.
2012. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd megszokja és nem fél . Minden kismacska fél a vihartól, sőt még gyakran a több éves macskák is félnek és inkább jönnének be a lakásba, de ez a kutyáknál is így van.
2012. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit, este bezárhatod az ajtót, nehogy pánikba essen és elszaladjon, de más nem kell.
2012. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegyél be neki enni- és innivalót (innivalóra vigyázni, hogy ne tudja feldönteni, mert kellemetlen lesz neki ebben a melegben víz nélkül), illetve egy almostálat (hogy tudjon bele wc-zni). Legyen neki valami fekhely is és éjszakára zárd be őt, ha vihar van, nehogy elszökjön.

Idővel meg fogja szokni és megengedheted neki, hogy kijárjon a kisajtaján.


Nekem sosem féltek a cicák a vihartól, de szerintem ez így működhet.

2012. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyon sokat segitettetek:)))
2012. jún. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!