Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek legyen macskám?...

Szerintetek legyen macskám? (FONTOOS! )

Figyelt kérdés

Szeretnék macskát és már találtam is tenyésztőt már beszéltem is vele : ) De még nembiztos a dolog mivel :

-panelban lakok

-mivel a macska se lenne olcsó így a többi dolgot nemtudom hogyan szerezném be

-anyukám allergiás az állatszőrre

-lusta lennék vele játszani egy idő után


És még az hogy Szibériai macskát szertenék : )) És az úgyhallottam hipoallergén és nem lenne rá ÁLLÍTÓLAG allergiás az anyukám.. De nemtudom.. szerintetek érdemes lenne elkérni egy próba hétre a macskát vagy valami? Vagy egyálltalán érdemes lenne macskát tartanom?

Kérlek hülye és sértő válaszokat NE írjatok.

Köszi előre is : )



2012. jún. 30. 16:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
Istenen, ha ennyi mindent nem vagy képes a macskádért meg tenni akkor egyáltalán minek jött szóba a macska? XD -__-"
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem sértésnek szánom,de ha eleve úgy állsz hozzá,hogy "lusta lennék vele játszani egy idő után" akkor szerintem az egész macska témát hagyd a fenébe!Ez olyan mintha anyukád megszül és szülés előtt mondaná,hogy"egy idő után ha megunom,lehet pár év,akkor majd bedobom az árvaházba,aztán ha hiányzik,kihozom egy hétre,oszt megint visszadobom"De most komolyan!vagy FOGLALKOZOL vele vagy FELEJTSD EL
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne,de ezt szerintem te is érzed.
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A macska is ugyanúgy törődést igényel, szóval ha tudod előre, hogy lusta lennél játszani vele, akkor szerintem ne.
2012. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2.vagyok!Nekem most lesz cicám(mellette van 1 nyúl és egy kutya,és kertes házban élünk,a nyúl 1 a kutya 1,5 éve)és a macskával,a nyúllal és a kutyával is foglalkozni fogok még x év múlva is szval szerintem Te nem akarod eléggé azt a cicát!
2012. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Ha a macskát amúgy is panelban tartották, akkor az nem gond, ha panel lakásba viszed. De ha olyan helyen élt eredetileg, ahol volt udvar, kert akkor biztosan nem fogja jól érezni magát nálad.

A macska tartás nem olcsó mulatság: be kell oltatni, macskakaját, kaparófát, almot kell neki venni... és fel kell arra készülni hogy a lakásban sokmindent "játékból" tönkre fog tenni.

Ez az allergia kérdés nehéz dolog, ki kell tapasztalni hogy anyukádnak tényleg nem lesz a cicustól semmi baja. Ezért a próbahét mindenképpen jó ötlet.

A macskával is, úgyanúgy mint mindegyik állattal foglalkozni kell. De ha nem játszol vele, ne aggódj ő majd elfoglalja magát és nehány bútorkárpitot majd szétszabdal...

Szerintem inkább ne tartsál cicust.

2012. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké.. köszi midnenkinek a választ : || : )
2012. jún. 30. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérj a kinézett cicából egy szőrcsomót, és anyud ragtapasszal ragassza magára. Ha órák múlva se lesz baja tőle, minden OK. De nem csak a fajta, hanem sokszor a példány is számít, ha az egyikre érzékeny, a másikra lehet, hogy nem.

Ha úgy érzed, nincs türelmed egy kölyökhöz sokáig, akkor vagy növendéket vegyél, vagy semmijet.

2012. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne tarts macskát, mert mivel panelban lenne ezért folyamatosan foglalkoznod kell vele és nem unhatod meg, ha kinti macska lenne akkor tarthatnál mert az el van kint
2012. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Vicuska87 ***** válasza:
Inkább ne szerintem!
2012. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!