Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal?

Mit tegyek a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy kan cicusom, és egész nyáron \\\\\\\'a lányokhoz jár\\\\\\\'. Hallottam olyat hogyha kiheréltetnénk, tovább élne! Igaz ez? Jobb lenne neki vagy nem, és mennyibe kerül egy műtét?
2009. júl. 10. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ivartalanított, és nem bántam meg. Valóban sokkal nyugodtabb életet él, nem verekszik össze más csajozós kandurral, nem mászkál. Az állatorvos is azt ajánlotta hogy ivartalanítsuk így hosszabb élete lesz.Én 4 éve 3000 Ft-ot fizettem a műtétért, most nem tudom mennyi a tarifa, de megéri megcsináltatni.
2009. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen ivartalanítsd! Valóban nem fog annyit csavarogni, nem fog verekedni más cicákkal. Így egyéb betegségektől is megóvod, amit a verekedések alkalmával keletkező sebek útján kaphat el. Az árról sajnos nem tudok nyilatkozni, de úgy gondolom, hogy 5-10 ezer között mozog.
2009. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak megrösiteni tudom a két elöttem lévö válaszát.+ ivartalanitott kandurunk van.Nem mennek verekedni,nincsennek sérülések,napokig tarto csavargások.Mindig a ház körül vannak,csak vadászni mennek el,de ha hivom öket azonnal jönnek.Most is láttom mind a 3 "töketlent",körülöttem alszanak.A mütét árát ne sajnáld többet költ az ember az egyébb sérülések miatt állatorvosra és nembeszélve az izgalomrol mikor hazajön hadirokkantan.
2009. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ helyett 3 akartam irni.Bocs.
2009. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Én szeretném a műtétet, csak Anyával meg kell még beszélnem! :D
2009. júl. 10. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem válszolókkal. De még azért is nagyon fontos, hogy ne nemzen további kiscicákat, akiknek esetleg rossz soruk lesz. :( Tényleg nagyon fontos az ivartalanítás! Az én cirmosom januárban lett ivartalanítva. Akkor volt altatással, körömvágással, fülpocolással együtt 11 000 Ft.
2009. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5000 forint
2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!