Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El fog pusztulni?

El fog pusztulni?

Figyelt kérdés
3 éves anyamacskámtól most lettek elválasztva a kölykei.Tegnap óta beteg.Nagyon nyálzik,elbújik,nehezen kap levegőt.Adtam neki langyos tejet,egy kicsit kortyolt,meg gyógyszert. Állatorvost hívtunk már tegnap,de eddig nem jött ki...Mi lehet a baj? Közrejátszhat,hogy megfürdettem atka elleni szérummal?
2012. júl. 5. 12:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
1%
először is tanulj meg írni, utána foglalkozzál a félig döglött macskáddal!
2012. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
valószínűleg lenyalta magáról a szert. Ha macskának valót használtál, el fog múlni a nyálzás. Adj neki tejet.
2012. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

???

te nem vagy normális :///

2012. júl. 5. 12:12
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
én?
2012. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
adtam,de aggaszt,hogy nehezen veszi a levegőt
2012. júl. 5. 12:13
 6/25 A kérdező kommentje:
igen,te ,kedves első válaszoló
2012. júl. 5. 12:13
 7/25 anonim ***** válasza:
mielőbb el kéne vinni állatorvoshoz, ha nem jön ki, akivel beszéltetek, akkor másikat kell keresni, nem az előzőre várni feleslegesen. Lehet allergiás az atka elleni szerre, benyelhetett valahol mérget, de lehet teljesen más baj is, szívbetegség, tüdőbetegség mondjuk, de ezek is csak tippek. Orvos nélkül nem fog meggyógyulni. Milyen gyógyszert adtál neki? Állatorvos mondta a telefonban, hogy mit adj? Látatlanban? Vagy emberi gyógyszert? Azok közül több méreg a macskáknak.
2012. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
nehogy tejet adj neki, a macskák nem tudják lebontani a laktózt. Vidd el állatorvoshoz.
2012. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

algoflexet kapott,mert nagyon ramatyul néz ki... :(

meg langyos tejet itatok vele

csak fekszik és szívja magát...

szüleim mindjárt megérkeznek,újrahívjuk az orvost

2012. júl. 5. 12:16
 10/25 anonim ***** válasza:
7%
na látom... írni se tudsz, de az inteligencia szinted is 0 EMBERI GYÓGYSZERT SOHA NEM ADUNK ÁLLATNAK HÜLYEGYEREK! pfffff
2012. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!