Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne a macskát...

Hogyan lehetne a macskát felfrissíteni ilyen melegben?

Figyelt kérdés
A kutya megoldja, befekszik a szórófej alá vagy kimegy a nádasba fürdeni, de a macskán látszik, hogy nagyon szenved a melegtől. Esetleg langyos vízben megfürdetni? Addig is hűl, amíg szárad.
2012. júl. 5. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha meg fürdeted akkor addig nyalja magát ameddig meg nem szárad és dupla vagy tripla anyi szőrt nyel le, ami amúgy sem egészséges, szóval megfürdetni csak akkor kell ha nagyon muszáj


legyen neki víz, tegyél a helyére fagyasztott ásványvizes üveget, hátha ráfekszik

2012. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A miénk megoldja: a huzatba fekszik a hűvös járólapon. Ha magától nem talált volna rá erre a megoldásra, én nemigen erőltetnék rá semmit.
2012. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A jeges palackot nem javaslom, tüdőgyulladás is lehet a vége, akár embernél.


Én naponta többször vizes kézzel alaposan átsimogatom a bundáját, jól beletúrok. Ha a cica engedi, esetleg nedves, de nem csöpögős ruhát tegyél le neki vagy terítsd rá. Az én meleget nehezen tűrő cicám ez utóbbit nem tűrte, de a tiéd talán fogja.

2012. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizes kézzel a szőr növésével ellentétes irányban borzold fel a szőrét.
2012. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!