Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem iszik a macsek?

Miért nem iszik a macsek?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam haza egy cicát akit már pár napja a nyaralónkban etettünk. A gond az hogy azóta nem nagyon ivott, vizet egyáltalán nem, tejet meg csak pár kortyot. Miért van ez? És mit csináljak?
2009. júl. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha az emberek is elfelejtenek inni. Ha tovább romlik a helyzet...nem iszik vagy nem is eszik akkor érdemes lenne felkeresni orvost. Milyen házban laktok? Mert ha kertes és szabadon van engedve akkor lehet, hogy iszik csak te nem láttad.
2009. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kertes, biztos hogy nem ivott mert a tálkából se fogyott
2009. júl. 10. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit nem isznak a cicák, hogy az edényben feltűnő legyen a fogyás. Ettől függetlenül szoktak lefetyelni, én is sokszor csak a hangból veszem észre, hogy iszik a cicám.
2009. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát az én cicám ebben a nagy melegben,megissza a fél edény vizét..
2009. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon picit isznak az én cicáim is, főleg a köyök (10 hetes). Nyomd bele a nóziját a vízbe, és akkor rákap az ízére. :) Tényleg beválik!
2009. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a belenyomás helyett az olyan durván hangzik. A kezedet mársd bele a vízbe és nyúsd oda a cicusnak és majd lenyalogatja.
2009. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy az orra legyen vizes, onnan biztosan lenyalogatja.
2009. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!