Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha szeretnék nyárra befogadi...

Ha szeretnék nyárra befogadi cicust, míg a Gazdi nyaral, milyen feltételeknek kell megfelelnem, illetve a cicust milyen "feltételekkel" fogadhatom be az otthonomba? És milyen árat kérhetek ezért naponta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki. Szép, tiszta legyen a környezet, macskáknak balesetveszély-mentes. Mindig tiszta, friss, hideg víz. Ha kinti cicák, árnyékos hely. Legyen nálad a cicák dokijának száma. Ha megbetegszik, nem mondhatod, hogy most nem érsz rá elvinni orvoshoz. A szabályokat betartod, pl. nem kapnak kunyizós kaját. Fontos, hogy valamilyen szinten érts a macskákhoz, főleg a cica fajtájához. Legyél otthon sokat, simogasd a cicákat, játsz velük. Az alap, hogy ne bántsd, üsd őket. Egy jó gazdi úgyis kikérdez téged, a lényeg, hogy őszintén válaszolgass a kérdésekre. Ha egy feltételnek nem tudsz megfelelni, azt az elején mond meg, ne a végén derüljön ki. Árat nem tudok mondani, nem vigyáztam még cicákra.
2012. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászólóval,nekünk vigyáztak már macskánkra,napi 200 forintot kért,azt mondta,még sok is,mivel nem nagy gond neki a cicus,persze tápból és egyébből a gazdinak kell bevásárolni...
2012. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ismerős cicájára vigyázol, akkor szerintem jobban teszed, ha ingyen csinálod. Utána tartozik majd neked egy szívességgel, ami akár jóval többet is érhet (nem pénzben persze), mint a napi 200 forint.


Alapvető viszont, hogy szeresd a cicákat, mert anélkül úgysem tudod jól ellátni ezt a feladatot.

2012. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen..hát,mondjuk,én jobban szeretem a cicámat,mint némelyik embertársamat...úgyhogy ezzel nincs gond,mondjuk cicapanzióban meg szűk térben van napi 1500-2000Ft-ért....mondjuk oda nem adnám a sajátomat....köszi szépen a segítséget!
2012. júl. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!