Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszajön az anyamacska? Sürgőős!

Visszajön az anyamacska? Sürgőős!

Figyelt kérdés
Szóval nemrég megellett a cicánk, és most vettünk észre egy csöppséget egyedül. Az anya sehol. Ez az első ellése neki, és félünk hogy nem fogja tudni mit kell tenni a picivel. Kérlek írjatok normális válaszokat, tanácsokat!! Köszönöm

2012. júl. 7. 21:03
 1/6 borcsi02 ***** válasza:
Csak egy pici született??Nem kezdte el elhordani őket,ha többen voltak,és a kicsike lemaradt?Szerintem nem azért mehetett el,mert nem tudja,mit tegyen.
2012. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom :/ Többször kimentem, de az az egyetlen pici még mindig ott volt. De nagyon bízom benne, hogy úgy van, ahogy mondod... :)
2012. júl. 7. 21:50
 3/6 borcsi02 ***** válasza:
És akkor most ott hagytátok a kicsit,hátha jön az anyja,vagy már ennyi idő után bevittétek magatokhoz?Szerintem jó lenne biztonságos helyre vinni a pindurit,ne hagyjátok szegényt egyedül,majd hazajön a mama is,és nálatok megtalálja.Csak kérdés,hogy mikor..:(Lehet,hogy a többi kölykével van elfoglalva,akiket esetleg szült még,és nem tud kétfelé rohangálni.Az a baj,hogy szerintem lassan már igencsak éhes lehet szegényke,és muszáj lenne szopiznia,különben elpusztul.Én nagyon nem értek hozzá,mit lehet adni egy ennyire pici cicának,de ha utána jársz neten,akár itt is,biztos sok tanácsot fogsz kapni.Szegény kicsike..:(
2012. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A kicsiket mi cukros sertészsíros langyos tejjel cumiztattuk,fecskendővel. Olyan sok kicsi született, hogy az anyukájuk nem bírta táplálni őket.

A cicák a cukrot állítólag nem bírják megemészteni, ezt mostanában tudtam meg, de nekünk annó ez a módszer akkoris bevált.

Már 10 éves a cicánk, és jó egészségnek örvend :)

2012. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előkerült még 2 pici és beleraktuk őket egy dobozba. Mostanra már az anyuka is megkerült, es látszólag ettek is, mivel mind életben vannak és alszanak:) Reméljük innen már minden rendben lesz. :) Köszönöm a válaszokat
2012. júl. 8. 08:23
 6/6 borcsi02 ***** válasza:
Huh,de jó!!!!:)Örülök,hogy jó vannak!:)
2012. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!