Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemsokára megszületnek a...

Macskerde kérdése:

Nemsokára megszületnek a kölykök? Sürgős!

Figyelt kérdés
amikor tegnap lefeküdtem a vemhes cicám felugrott az ágyamra elkezdett nekem nyávogni és amikor felkeltem követni kezdett és csak mellettem akart lenni és kereste a helyét nagyon!Ma mag nem engedi hogy hozzányúljak,mi van vele?

2012. ápr. 20. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Készíts neki egy dobozt, amit kibélelsz tiszta rongyokkal, és tedd őt bele. Ilyenkor gyakran nyalogatja a fenekét, és le sem tudod rázni magadról. Valószínű, hogy hamarosan szülni fog. Ne engedd, hogy elbújjon, nehogy ne találd meg a kicsiket.
2012. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!amikor a hasát akarom megfogni akkor meg szép karmol
2012. ápr. 20. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogdosd. Ha el is dugja a kicsiket,előbb utóbb előhozza őket.
2012. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy csendes, biztonságos helyre tegyél neki dobozt, sőt, ha elég magas a fala, a tetejét le is takarhatnád egy vékony anyaggal. Nem fog megfulladni, ellenben sokkal nagyobb biztonságban érzi majd magát.

Az én cicám az első kiscicáit a hátitáskámban ellette meg... a másodikat az ágyamban a takaró alatt akarta, teljesen zaklatott volt, szinte kitúrt az ágyamból, akkor került be a dobozba, amit nem értékelt, de amint letakartuk, azonnal bement és ki sem jött jó ideig.

2012. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap (péntek) reggel fialt. Hiába volt doboz kikészítve, a padláson oldotta meg. Lejár enni, aztán megy vissza. Vajon hány nap múlva hozza le a kicsiket? (Mindet megtartom.)
2012. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ma (csütörtök ápr.27 én)születtek meg 4 kiscica lett nagyon édik
2012. ápr. 26. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek.

Üdvözlet a cicáknak! Még csak 26-a van!

2012. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!