Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érti a cica amit hozzá beszélünk?

Érti a cica amit hozzá beszélünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan, és még vissza is beszélnek. Mindig mikor mondom neki hogy nem szabad akkor válaszol hogy "mijééé?" vagy ha azt mondom másszon ki a szekrényből akkor "nyeeem":D
2009. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az én cicám érti,legalábbis,úgy veszem észre,ilyenkor hunyorog,vagy egy szemével"kacsint",de ha épp leszidom,akkor elbújik a szekrény alá,ahová én már nem férek be:)
2009. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan hangsúllyal mondod akkor értheti.. Pl ha ki akarod küldeni akkor "nemmész ki de rögtön?!" idegesen mondod kiszalad vagy ha meg akarod simogatni akkor finom hangon dicsérgeted akkor nem szalad el hanem bújuk :D
2009. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Amelyik macskával foglalkozva van,az megérti a gazdáját!
2009. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem érti, de a testbeszédből és a hangsúlyból nagyon jól tudja, h. mi a helyzet :)
2009. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém megért néhány dolgot, és azt is előre tudja, hogy mi fog történni. Meg tudja különböztetni a hétköznapokat a hétvégéktől pl, meg ilyenek.
2009. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A kutyák sem értenek minket, de a hangsúlyból tudják mit akarunk. Illetve ha valamit sokszor mondasz neki tudni fogja mit jelent. Pl. gyere ide, itt a vacsiii :) stb.

Én a cicáimmal nem tudom magam könnyen megértetni, de a kutyámnak szólni se kell csak ránézek és tudja mire gondolok. Szerintem ez cicákkal is lehetséges.

2009. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak a hangsúlyból ért. Mert próbáld ki, ha kedves,nyugodt hangon "kiküldöd", akkor sem megy ki. És nem ilyed meg. Legalábbis az enyémek. Mikor "elmondom mindennek a macskámat", de kedvesen, akkor is csak dorombol,meg dörgölődik...
2009. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én cicámtól kérdem hogy éhes vagy?És ojankor nyávog és megy a tálkájához.Vagy kérdezem hogy jösz az ölembe hogy simizelek és olyankor az ölembe mászik és dorombol.

Szerintem értik de csak akkor ha szoros a kapcsolatotok mert az és Cili cicám érzi ha szomorú vagyok és olyankor odabúlyik hozzám.

2009. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hangsúlyból tudja, hogy mit akarsz tőle de előfordulhat, hogy bizonyos kifejezésekre emlékszik, pl. "gyere" vagy "szia cica" stb. amelyekből tudja mi az ember szándéka, bár az én macskám csak akkor fogad szót ha erélyesen szólok rá, hogy "ne menj be", ha kedvesen mondom akkor bemegy. :)
2009. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!