Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfürdessem vagy majd megtisz...

Megfürdessem vagy majd megtisztítja magát?

Figyelt kérdés
Nemrég találtunk egy perzsa cicát, egy főúton rohangált és hazavittük. Nem volt nagyon piszkos, de én azért megfürdetném, hátha vannak benne kórokozók vagy bacik, ki tudja merre járkált és mit szedett össze. A lakásban tartjuk, ráadásul van egy 3 éves kisfiam, ezért a biztonság kedvéért megfürdetném. Látom rajta, hogy tisztogatja magát, de én azért nem vagyok teljesen nyugodt. Ti mit javasoltok?
2009. júl. 11. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is nemrég fogadtam be egy lelenc cicát, és azzal kezdtem hogy megfürdettem. Csak hogy tiszta lappal induljunk. :) Szobacica lesz, úgyhogy ez volt az első és az utolsó fürdése, de szerintem ez kellett.
2009. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
No mi lett? Fürdött a cicc?
2009. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nedves kendővel megmosni vagy egy kevés vizet óvatosan rálocsolni.Vagy használj száraz sanpont!
2009. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
fürdesd meg!
2009. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mert utálják a vizet és?????

ne tedd bele a vízbe csak vizes szivacscal mosd meg majd utána hagyd hogy megszárítsa magát

2009. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!