Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkednek igy a cicáim?

Miért viselkednek igy a cicáim?

Figyelt kérdés
Hirtelen nagyon bujosak lettek.Eddig is velünk aludtak,de a lábunknál,viszont mostanába állandoan a hasamon meg a nyakamra másznak és ott alszanak el.Hiába rakom őket odébb,mindig visszamásznak. Páromat is szeretik,de vele sose csinálják ezt.Eddig elszunditottak a gyerekszobába,de ha látjék,hogy indulok a szobánk felé egyből másznak rám,sőt a lakásba is mindig láb alatt vannak. Mi lehet az oka tudja valaki?
2009. júl. 11. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az oka, de szerintem nagyon édes. Az én cicám mindíg mellettem alszik, de ha megsimogatom, bekéreckedik a takaró alá, a nyakamba bújik, és a tenyerembe hajtja a fejét, úgy alszik el. Persze közben dorombol, nagyon édes.
2009. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon édesek a párom elég sokat nevet rajtunk mert lassan ott tartunk ő nem fér mellém,mivel nem egy hanem 3 cicusról van szó.Csak azt furcsálom,hogy egész eddig elvoltak a lábunknál és hirtelen egyik naprol a másikra lettek ilyenek,ráadásul mindegyik:)
2009. júl. 11. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Mamámé csinálja ezt:DDupla könyhájuk van,hacsak hallja hogy mam ül az ágyra iszkiri be és 2 mről ráveti magát mamámra,beleharap finoman az állába,majd megnyalja,aztán meg van a mellkasán alszik,vagy a hasán,volt h a fején.De mama kedvenc soriját is vele nézi XD
2009. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én ciccem is ezt csinálta mikor terhes lettem le nem szált volna a hasamról és mindig dorombolt. Mikor megszültem már nem akart a hasamra feküdni ha oda is tettem inkább elmászott. Nagyon érdekes volt. Amikor még picibaba volt a fiam és nyafizott vagy sírt bement hozzá az ágyba a hátához feküdt(mindig a hátához,ha ha háton vagy hason feküdt a gyerek mindig ugy bujt hozzá hogy ne az arca legyen a macska felé) és dorombolt, a gyerek mindig megnyugodott tőle. Sose tudtam megmagyarázni miért csinálta. Mikor elkezdett mászni ülni a fiam akkor hagyott fel ezzel a szokással. Imádom a macskát annyira intelligens hogy azt elmondani nem lehet.
2009. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez eszembe se jutott. 1 éve probálkozunk kistesoval eddig siketelenül,illetve sajnos egy vetélésem volt pár honapja. Talán akkor van esély,hogy most sikerült:) Majd jövőhéten kiderül a nemvárt időpontba. Ennyire érzékenyek lennének a cicák,hogy ilyeneket megéreznek? Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 12. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:
szija! tényleg nagyon aranyasokak. szerintem azért csinálják, mert egyszer az egyik megérzett valamit rajtad, és odament hozzád, odabújt, megszaglászta stb. és ekkor rájött hogy ott aludni is jobb. erre a másik kettő is rájöt, mert látták a 3. cicát, és onnantól fogva ők is így csinálták...
2009. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bár ebben a terhesesben van valami
2009. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

08:02es válaszolónak:)

Igazad van mennyire érzékenyek a cicák.Ma derült ki,hogy terhes vagyok:) Le se tudom kaparni őket magamról.Sajnos tegnap elpusztult az egyik:( Amig nem voltunk itthon én nem is tudom,hogy csinálta de beesett a szekrény mögé és megfulladt szegényem,pedig csak 2 órára menteünk el. Köszönöm az eddigi válaszod nagyon hasznos volt.

2009. júl. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!