Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehetne rühesség ellen...

Mit lehetne rühesség ellen tenni? FONTOS!

Figyelt kérdés
A mamámék cicája nyakán most már egyre nagyobb foltban nincs szőr, és állandóan véresre vakarja. Tapasztaltam már ilyet régebben a saját cicámon, de amikor neki volt rühes a nyaka, csak ráfújtam a rühesség elleni szerrel és pár nap múlva elmúlt. Viszont mamámék cicáján nem múlik el, sőt, egyre jobban vakarja, már szinte az egész nyakán nincs szőr. Nem tudom, mit tegyek. Milyen szert kéne használni? Sajnos (hiába mondom nekik, hogy vigyék el állatorvoshoz), mint a többi ember, ők sem akarnak rá pénzt költeni, viszont tudom, hogy fontos nekik a cica, és nem akarják elveszteni. Ti mit csinálnátok a helyemben???

2012. júl. 12. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Szomszédomnak annyira fontos volt a kutyája, hogy mikor beteg lett nem hívott ki állatorvost, nem vitte el, felajánlottam hogy kifizetem, azt se, és lám elpusztult szegény. Először tisztázni kéne hogy fontos é vagy sem.

Ha állatot veszünk magunkhoz, azt kutya kötelességünk ápolni gyógyítani stb.

Ha van rá kereted vidd el te, mást nemigen tudsz csinálni. Vagy ijessz rá, hogy meghalt. Brutál de hátha megesik a szive.

2012. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:
57%

Tehát a kérdés. Fontos? vagy Nem fontos?

Esetleg lehet hogy nem rühes szegény állat. De ha így folytatja akkor elpusztul. Döntés a te kezedben, vagy elviszed állatorvoshoz, vagy elpusztul.

2012. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rüh, lehet gomba is. Mindenképpen állatorvos.
2012. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, hogy elviszem orvoshoz magam, de a szüleim nem hiszem, hogy jó szemmel néznék, hogy egy macskára költöm a pénzt, ráadásul akkor, ha nem is a miénk... :S

De megpróbálom rábeszélni a nagyszüleimet, hogy vigyék el állatorvoshoz. Csak az a baj, hogy a falusi idős embereknek ezt nagyon nehéz elmagyarázni.

2012. júl. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!