Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő még szobatiszta lenne?

Mennyi idő még szobatiszta lenne?

Figyelt kérdés
Udvaron tartott 2 hónapos cicáról van szó! Már 1x hoztam így cicát de nem akart szobatiszta lenni az istenért sem!Ahogy kapart mindig bele raktam az alomba de akkor is! Nappal amikor észre vettük egyből bele tettük az alomtálcába este meg mindig máshova!Szerintetek próbálkozzak még egy cicával vagy nálatok ez hogy működik, illetve van még egy szobamacskám mennyi idő lenne míg megszoknák egymást? Különböző neműek de mind a ketten ivartalanítva lesznek mielőtt ebbe is bele szólnátok!:D

#macska #alomtiszta
2012. júl. 14. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit féltékenyek lesznek vagy védi a nagyobb a területét, kis idő után jól kijönnek majd.

Legyen külön almuk. A kicsi mibe kakilt eddig? A mieink pl. a régi homokozóba. Hozz haza egy kicsit az ottani alomból és rakd bele az újba. Kaja után azonnal rakd bele, hogy lássa, hova kell. Lehet, hogy a nagyét fogja használni, ezért lehet, hogy összekapnak majd.

2012. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Udvaron tartott! Úgyhogy szerintem homokozóba ha van ott! Fogalmam sincs! annyit írtak róla, hogy udvaron tartott!
2012. júl. 14. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi TANYÁRÓL hoztuk a cicát,ott is udvaron volt,és nagyon kis ügyes!:) Ahogy elhoztuk,beleraktam az alomtálcába,és "megmutattam" neki,hogy hova kell vécézni,azaz "imitáltam" a mancsával a kaparást,holnap 2 hete,hogy nálunk van,és első perctől kezdve az alomtálcába végzi!:)
2012. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám is rögtön az alomba végezte dolgát.Egyszer beletettem és tudta is,hogy mire van.
2012. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!